Companie
Detalii identificare
Nume firmăMKOR TRENDS S.R.L.
Cod unic de înregistrare38569292 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/6052/2017
EUIDROONRC.J23/6052/2017
Data înființării06.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7320
Această clasă include:
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateActivitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice
Informații de contact
AdresaMărgelelor nr. 2D, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
746
Profit (Lei)
-3.287
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 746 | -3.287 | -274 | 4.462 | 1.730 | 66.552 | 63.820 | 0 |
| 2023 | 151.290 | 79.704 | 6.642 | 5.243 | 2.179 | 70.171 | 67.107 | 1 |
| 2022 | 155.542 | 0 | 0 | 99.804 | 2.594 | 84.613 | -12.597 | 1 |
| 2021 | 280.006 | 68.307 | 5.692 | 60.143 | 3.009 | 125.681 | 68.547 | 2 |
| 2020 | 281.661 | 157.108 | 13.092 | 36.405 | 0 | 193.753 | 157.348 | 1 |
| 2019 | 277.938 | 191.874 | 15.990 | 34.269 | 0 | 226.383 | 192.114 | 1 |
| 2018 | 228.391 | 119.840 | 9.987 | 18.673 | 0 | 186.337 | 167.664 | 1 |
| 2017 | 49.097 | 47.624 | 3.969 | 2.859 | 122 | 50.561 | 47.824 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-440.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.15%
Lichiditate curentă
14.92
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-440.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.15%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -440.62% | 52.68% | 0% | 24.39% | 55.78% | 69.03% | 52.47% | 97% |
| Marjă profit brut | 0% | 53.67% | 0% | 25.29% | 57.99% | 69.84% | 53.57% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.15% | 100% | 0% | 99.65% | 99.85% | 99.88% | 71.48% | 99.58% |
| Profit net per salariat | n/a | 79.704 Lei | 0 Lei | 34.154 Lei | 157.108 Lei | 191.874 Lei | 119.840 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
29642.79 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 2.09 | 1.78 | 2.18 | 1.45 | 1.23 | 1.23 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 29642.79 zile | 161.65 zile | 161.06 zile | 83.1 zile | 39.82 zile | 58.91 zile | 63.41 zile | 247.9 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 151.290 Lei | 155.542 Lei | 140.003 Lei | 281.661 Lei | 277.938 Lei | 228.391 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
14.92
Lichiditate imediată
14.92
Pondere active imobilizate
2.53%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 14.92 | 13.38 | 0.85 | 2.09 | 5.32 | 6.61 | 9.98 | 17.68 |
| Lichiditate imediată | 14.92 | 13.38 | 0.85 | 2.09 | 5.32 | 6.61 | 9.98 | 17.68 |
| Pondere active imobilizate | 2.53% | 3.01% | 2.97% | 2.34% | 0% | 0% | 0% | 0.24% |
| Pondere active circulante | 97.47% | 96.99% | 97.03% | 97.66% | 100% | 100% | 100% | 99.76% |
©Firme.ro