Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLAREZZ GAMING STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare38576389 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/20194/2017
EUIDROONRC.J40/20194/2017
Data înființării07.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5829
Această clasă include:
-editarea de software de utilizare generală, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă pe cont propriu: -sisteme de operare -aplicaţii pentru întreprinderi şi alte aplicaţii Această clasă exclude : -reproducerea de produse software,
1820 -vânzarea cu amănuntul de programe software de utilizare generală,
4741 -producţia de software neasociată cu editarea, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă, pe bază de tarif sau contract,
6201 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizare a acestora),
6311
-editarea de software de utilizare generală, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă pe cont propriu: -sisteme de operare -aplicaţii pentru întreprinderi şi alte aplicaţii Această clasă exclude : -reproducerea de produse software,
1820 -vânzarea cu amănuntul de programe software de utilizare generală,
4741 -producţia de software neasociată cu editarea, inclusiv transpunerea sau adaptarea software-ului nespecializat pentru o anumită piaţă, pe bază de tarif sau contract,
6201 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizare a acestora),
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateActivitati de editare a altor produse software
Informații de contact
AdresaPodarului nr. 2-4, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
33.562
Profit (Lei)
-5.709
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33.562 | -5.709 | -476 | 7.343 | 0 | 1.041 | -5.469 | 1 |
| 2023 | 113.517 | 52.602 | 4.384 | 7.683 | 0 | 60.525 | 52.842 | 1 |
| 2022 | 126.881 | 86.024 | 7.169 | 267.485 | 0 | 352.975 | 86.264 | 1 |
| 2021 | 149.677 | 124.938 | 10.412 | 2.430 | 0 | 278.982 | 278.427 | 1 |
| 2020 | 185.743 | 153.258 | 12.772 | 2.506 | 0 | 234.075 | 231.569 | 1 |
| 2019 | 81.244 | 72.700 | 6.058 | 3.023 | 0 | 81.335 | 78.312 | 1 |
| 2018 | 8.383 | 5.412 | 451 | 3.109 | 30 | 8.691 | 5.612 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 356 | 356 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
32.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-5.709 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.01% | 46.34% | 67.8% | 83.47% | 82.51% | 89.48% | 64.56% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 47.32% | 69.68% | 86.12% | 84.65% | 91.32% | 67.55% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 99.55% | 99.72% | 44.87% | 66.18% | 92.83% | 96.44% | 0% |
| Profit net per salariat | -5.709 Lei | 52.602 Lei | 86.024 Lei | 124.938 Lei | 153.258 Lei | 72.700 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
32.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
9.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 32.24 | 1.88 | 0.36 | 0.54 | 0.79 | 1 | 0.96 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.95 zile | 131.08 zile | 63.82 zile | 65.05 zile | 52.59 zile | 42.15 zile | 365 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 33.562 Lei | 113.517 Lei | 126.881 Lei | 149.677 Lei | 185.743 Lei | 81.244 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 7.88 | 1.32 | 114.81 | 93.41 | 26.91 | 2.8 | 0.56 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 7.88 | 1.32 | 114.81 | 93.41 | 26.91 | 2.8 | 0.56 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.34% | 64.03% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.66% | 35.97% |
©Firme.ro