Companie
Detalii identificare
Nume firmăFANTASY DREAM WORLD S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38591567 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017003284089
EUIDROONRC.J2017003284089
Data înființării12.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5914
Această clasă include:
-activităţi de proiecţie a filmelor cinematografice sau a casetelor video, în săli de cinema, în aer liber sau în alte locuri destinate proiecţiilor. -activităţile cinecluburilor.
-activităţi de proiecţie a filmelor cinematografice sau a casetelor video, în săli de cinema, în aer liber sau în alte locuri destinate proiecţiilor. -activităţile cinecluburilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateProiectia de filme cinematografice
Informații de contact
AdresaGrigore Ureche nr. 17, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
197.739
Profit (Lei)
-84.877
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 197.739 | -84.877 | -7.073 | 201.517 | 1.240 | 115.640 | -84.637 | 1 |
| 2023 | 336.728 | 99.594 | 8.300 | 179.008 | 33.550 | 562.274 | 416.816 | 1 |
| 2022 | 89.992 | 0 | 0 | 104.376 | 33.550 | 388.048 | 317.222 | 1 |
| 2021 | 188.197 | 0 | 0 | 31.025 | 33.550 | 361.539 | 364.064 | 1 |
| 2020 | 418.721 | 139.718 | 11.643 | 21.271 | 1.240 | 412.763 | 392.732 | 1 |
| 2019 | 472.611 | 212.346 | 17.696 | 28.488 | 1.240 | 280.263 | 253.015 | 2 |
| 2018 | 398.000 | 126.588 | 10.549 | 9.258 | 1.240 | 141.360 | 133.342 | 1 |
| 2017 | 6.757 | 6.554 | 546 | 203 | 0 | 6.957 | 6.754 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-42.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.57
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-42.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-84.877 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -42.92% | 29.58% | 0% | 0% | 33.37% | 44.93% | 31.81% | 97% |
| Marjă profit brut | 0% | 30.58% | 0% | 0% | 34.28% | 45.93% | 32.86% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 23.89% | 0% | 0% | 35.58% | 83.93% | 94.93% | 97.04% |
| Profit net per salariat | -84.877 Lei | 99.594 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 139.718 Lei | 106.173 Lei | 126.588 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
68.12
Durata medie încasare creanțe
194.25 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 0.57 | 0.21 | 0.48 | 1.01 | 1.68 | 2.79 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 68.12 | 189.28 | 608.05 | 1271.6 | 2829.2 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 194.25 zile | 559.99 zile | 1553.94 zile | 457.17 zile | 245.83 zile | 137.96 zile | 108.84 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 197.739 Lei | 336.728 Lei | 89.992 Lei | 188.197 Lei | 418.721 Lei | 236.306 Lei | 398.000 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.57
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
1.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.57 | 3.14 | 3.72 | 11.65 | 19.4 | 9.84 | 15.27 | 34.27 |
| Lichiditate imediată | 0.56 | 3.13 | 3.72 | 11.65 | 19.4 | 9.84 | 15.27 | 34.27 |
| Pondere active imobilizate | 1.06% | 5.63% | 7.96% | 8.49% | 0.3% | 0.44% | 0.87% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.94% | 94.37% | 92.04% | 91.51% | 99.7% | 99.56% | 99.13% | 100% |
©Firme.ro