Companie
Detalii identificare
Nume firmăARSAT POMICULTURA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38591990 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/32/2018
EUIDROONRC.J35/32/2018
Data înființării12.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
125
Această clasă include:
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi
Informații de contact
AdresaDudeştii Vechi, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
461.798
Profit (Lei)
-942.877
Număr angajați
8
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 461.798 | -942.877 | -78.573 | 3.286.741 | 11.155.056 | 204.885 | 2.869.630 | 8 |
| 2024 | 462.354 | -127.996 | -10.666 | 2.648.216 | 12.230.412 | 380.233 | 3.812.487 | 2 |
| 2023 | 232.554 | 0 | 0 | 2.618.539 | 13.428.552 | 298.692 | 3.940.483 | 1 |
| 2022 | 198.963 | 0 | 0 | 2.264.356 | 14.667.243 | 256.645 | 4.455.647 | 1 |
| 2021 | 54.887 | 0 | 0 | 1.987.910 | 14.319.600 | 1.691.127 | 4.930.887 | 1 |
| 2020 | 137.679 | 255.473 | 21.289 | 1.259.671 | 12.680.321 | 3.042.322 | 5.041.062 | 1 |
| 2019 | 101.533 | 192.800 | 16.067 | 1.262.700 | 9.138.984 | 6.353.268 | 4.785.589 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 302.703 | 4.830.898 | 9.529.771 | 4.412.034 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 300 | 183 | 317 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-204.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-32.86%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-204.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-32.86%
Profit net per salariat
-117.860 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -204.18% | -27.68% | 0% | 0% | 0% | 185.56% | 189.89% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 186.53% | 190.94% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -32.86% | -3.36% | 0% | 0% | 0% | 5.07% | 4.03% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -117.860 Lei | -63.998 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 255.473 Lei | 192.800 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
149.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.04 | 0.02 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.89 | 4.57 | 15.63 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 149.08 zile | 248.61 zile | 110.69 zile | 59.69 zile | 3176.53 zile | 3629.92 zile | 19733.21 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.725 Lei | 231.177 Lei | 232.554 Lei | 198.963 Lei | 54.887 Lei | 137.679 Lei | 101.533 Lei | 0 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
98.2%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.14 | 0.11 | 0.11 | 0.85 | 2.42 | 5.03 | 31.48 | 1.06 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.14 | 0.11 | 0.11 | 0.84 | 2.39 | 5.03 | 31.47 | 1.06 |
| Pondere active imobilizate | 98.2% | 96.98% | 97.82% | 98.28% | 89.44% | 80.65% | 58.99% | 33.64% | 36.6% |
| Pondere active circulante | 1.8% | 3.02% | 2.18% | 1.72% | 10.56% | 19.35% | 41.01% | 66.36% | 63.4% |
©Firme.ro