Companie
Detalii identificare
Nume firmăVERAL JIBOU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38594512 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/847/2017
EUIDROONRC.J31/847/2017
Data înființării13.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
Adresa22 Decembrie 1989 nr. 89/A, Jibou, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.642.163
Profit (Lei)
194.290
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.642.163 | 194.290 | 16.191 | 256.128 | 14.928 | 506.720 | 265.520 | 1 |
| 2024 | 3.045.585 | 163.185 | 13.599 | 139.782 | 26.268 | 306.966 | 193.452 | 2 |
| 2023 | 2.752.482 | 134.795 | 11.233 | 84.420 | 40.720 | 275.055 | 231.355 | 2 |
| 2022 | 3.224.491 | 302.339 | 25.195 | 53.030 | 51.004 | 507.524 | 505.498 | 1 |
| 2021 | 2.653.413 | 235.072 | 19.589 | 59.807 | 792 | 557.695 | 498.680 | 1 |
| 2020 | 1.338.516 | 119.615 | 9.968 | 70.239 | 2.546 | 331.437 | 263.744 | 1 |
| 2019 | 745.038 | 60.716 | 5.060 | 34.158 | 2.188 | 176.100 | 144.130 | 1 |
| 2018 | 715.228 | 84.882 | 7.074 | 13.921 | 89 | 97.246 | 83.414 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 3.122 | 134 | 1.520 | -1.468 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73.17%
Lichiditate curentă
1.98
Viteza rotație active
5.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73.17%
Profit net per salariat
194.290 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.35% | 5.36% | 4.9% | 9.38% | 8.86% | 8.94% | 8.15% | 11.87% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.49% | 6.39% | 5.61% | 10.23% | 9.75% | 9.8% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 73.17% | 84.35% | 58.26% | 59.81% | 47.14% | 45.35% | 42.13% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 194.290 Lei | 81.593 Lei | 67.398 Lei | 302.339 Lei | 235.072 Lei | 119.615 Lei | 60.716 Lei | 84.882 Lei | n/a |
Viteza rotație active
5.07
Viteza rotație stocuri
14.15
Durata medie încasare creanțe
42.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.07 | 9.14 | 8.72 | 5.77 | 4.75 | 4.01 | 4.18 | 7.35 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 14.15 | 36.93 | 22.72 | 8.75 | 14.48 | 12.52 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.9 zile | 25.33 zile | 18.41 zile | 13.81 zile | 48.06 zile | 54.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.642.163 Lei | 1.522.793 Lei | 1.376.241 Lei | 3.224.491 Lei | 2.653.413 Lei | 1.338.516 Lei | 745.038 Lei | 715.228 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.98
Lichiditate imediată
1.25
Pondere active imobilizate
2.86%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.98 | 2.2 | 3.26 | 9.57 | 9.32 | 4.72 | 5.16 | 6.99 | 0.49 |
| Lichiditate imediată | 1.25 | 1.61 | 1.82 | 2.62 | 6.26 | 3.2 | 5.16 | 6.99 | 0.49 |
| Pondere active imobilizate | 2.86% | 7.88% | 12.9% | 9.13% | 0.14% | 0.76% | 1.23% | 0.09% | 8.1% |
| Pondere active circulante | 97.14% | 92.12% | 87.1% | 90.87% | 99.86% | 99.24% | 98.77% | 99.91% | 91.9% |
©Firme.ro