Companie
Detalii identificare
Nume firmăPÎRVAN ŞI ASOCIAŢII S.R.L.
Cod unic de înregistrare38658705 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000147401
EUIDROONRC.J2018000147401
Data înființării08.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaGiurgiului nr. 63-65, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
208.150
Profit (Lei)
-19.509
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.150 | -19.509 | -1.626 | 20.591 | 2.292 | 8.111 | -10.188 | 1 |
| 2024 | 155.700 | -957 | -80 | 17.445 | 3.125 | 23.589 | 9.269 | 1 |
| 2023 | 165.601 | 0 | 0 | 8.520 | 13.017 | 5.729 | 10.226 | 1 |
| 2022 | 183.650 | 12.171 | 1.014 | 6.733 | 49.272 | 5.721 | 48.260 | 1 |
| 2021 | 122.100 | 14.824 | 1.235 | 46.720 | 79.904 | 2.905 | 36.089 | 1 |
| 2020 | 112.480 | 43.460 | 3.622 | 87.900 | 107.220 | 1.945 | 21.265 | 1 |
| 2019 | 80.120 | 0 | 0 | 29.117 | 0 | 6.922 | -22.195 | 1 |
| 2018 | 13.130 | 0 | 0 | 3.210 | 0 | 1.691 | -1.519 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
20.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-19.509 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.37% | -0.61% | 0% | 6.63% | 12.14% | 38.64% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0.52% | 0% | 7.63% | 13.14% | 39.56% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -10.32% | 0% | 25.22% | 41.08% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -19.509 Lei | -957 Lei | 0 Lei | 12.171 Lei | 14.824 Lei | 43.460 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
20.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 20.01 | 5.83 | 8.83 | 3.34 | 1.47 | 1.03 | 11.57 | 7.76 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 208.150 Lei | 155.700 Lei | 165.601 Lei | 183.650 Lei | 122.100 Lei | 112.480 Lei | 80.120 Lei | 13.130 Lei |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
22.03%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 1.35 | 0.67 | 0.85 | 0.06 | 0.02 | 0.24 | 0.53 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 1.35 | 0.67 | 0.85 | 0.06 | 0.02 | 0.24 | 0.53 |
| Pondere active imobilizate | 22.03% | 11.7% | 69.44% | 89.6% | 96.49% | 98.22% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 77.97% | 88.3% | 30.56% | 10.4% | 3.51% | 1.78% | 100% | 100% |
©Firme.ro