Companie
Detalii identificare
Nume firmăCARP & COMPANY RIN BV S.R.L.
Cod unic de înregistrare38738308 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/160/2018
EUIDROONRC.J8/160/2018
Data înființării25.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
Adresa1 Mai nr. 44, Cristian, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
66.448
Profit (Lei)
7.453
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.448 | 7.453 | 621 | 91.396 | 1.336 | 21.355 | -68.705 | 0 |
| 2023 | 106.326 | 0 | 0 | 120.133 | 4.133 | 37.661 | -76.158 | 1 |
| 2022 | 69.939 | 0 | 0 | 89.187 | 1.653 | 54.596 | -32.938 | 2 |
| 2021 | 435.690 | 57.147 | 4.762 | 28.462 | 5.293 | 88.632 | 66.992 | 3 |
| 2020 | 216.607 | 9.605 | 800 | 62.396 | 6.572 | 91.516 | 36.375 | 2 |
| 2019 | 207.684 | 41.388 | 3.449 | 67.703 | 10.075 | 109.933 | 53.086 | 1 |
| 2018 | 146.925 | 31.498 | 2.625 | 14.801 | 13.587 | 31.912 | 31.698 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.85%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
2.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.85%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.22% | 0% | 0% | 13.12% | 4.43% | 19.93% | 21.44% |
| Marjă profit brut | 12.36% | 0% | 0% | 14.1% | 5.37% | 20.93% | 23.33% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -10.85% | 0% | 0% | 85.3% | 26.41% | 77.96% | 99.37% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 19.049 Lei | 4.803 Lei | 41.388 Lei | 31.498 Lei |
Viteza rotație active
2.93
Viteza rotație stocuri
37.8
Durata medie încasare creanțe
81.21 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.93 | 2.54 | 1.24 | 4.64 | 2.21 | 1.73 | 3.23 |
| Viteza rotație stocuri | 37.8 | 5.48 | 2.17 | 39.27 | 6.59 | 4.62 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 81.21 zile | 49.92 zile | 74.61 zile | 20.8 zile | 23.39 zile | 32.15 zile | 25.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 106.326 Lei | 34.970 Lei | 145.230 Lei | 108.304 Lei | 207.684 Lei | 146.925 Lei |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.21
Pondere active imobilizate
5.89%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 0.31 | 0.61 | 3.11 | 1.47 | 1.62 | 2.16 |
| Lichiditate imediată | 0.21 | 0.15 | 0.25 | 2.72 | 0.94 | 0.96 | 2.16 |
| Pondere active imobilizate | 5.89% | 9.89% | 2.94% | 5.64% | 6.7% | 8.4% | 29.86% |
| Pondere active circulante | 94.11% | 90.11% | 97.06% | 94.36% | 93.3% | 91.6% | 70.14% |
©Firme.ro