Companie
Detalii identificare
Nume firmăREAL HOME DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare38747594 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000096325
EUIDROONRC.J2018000096325
Data înființării26.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaIon Agârbiceanu nr. 11, Loc. Sibiu | Municipiul Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
240.808
Profit (Lei)
42.261
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240.808 | 42.261 | 3.522 | 133.787 | 73.028 | 69.258 | 8.499 | 1 |
| 2024 | 54.195 | -47.192 | -3.933 | 74.782 | 0 | 41.020 | -33.762 | 1 |
| 2023 | 7.158 | 141 | 12 | 23.570 | 0 | 36.999 | 13.429 | 1 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 41.563 | 0 | 55.784 | 14.221 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 41.563 | 0 | 56.234 | 14.671 | 0 |
| 2020 | 663 | 0 | 0 | 41.863 | 0 | 56.834 | 14.971 | 0 |
| 2019 | 12.386 | 0 | 0 | 42.939 | 0 | 58.020 | 15.081 | 0 |
| 2018 | 22.000 | 16.579 | 1.382 | 1.760 | 0 | 18.539 | 16.779 | 0 |
Marja profit net
17.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
42.261 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.55% | -87.08% | 1.97% | 0% | 0% | 0% | 0% | 75.36% |
| Marjă profit brut | 18.55% | 0% | 2.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 78.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 1.05% | 0% | 0% | 0% | 0% | 98.81% |
| Profit net per salariat | 42.261 Lei | -47.192 Lei | 141 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
7.06
Durata medie încasare creanțe
35.52 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 1.32 | 0.19 | 0 | 0 | 0.01 | 0.21 | 1.19 |
| Viteza rotație stocuri | 7.06 | 1.78 | 0.33 | 0 | 0 | 0.03 | 0.58 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 35.52 zile | 49.29 zile | 414.36 zile | 0 | 0 | 709.08 zile | 37.96 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 240.808 Lei | 54.195 Lei | 7.158 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.52