Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGROBRAND TIME S.R.L.
Cod unic de înregistrare38754206 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/89/2018
EUIDROONRC.J2/89/2018
Data înființării29.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
113
Această clasă include:
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Informații de contact
AdresaZădăreni nr. 281, Zădăreni, Arad
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
23.725
Profit (Lei)
-15.426
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.725 | -15.426 | -1.286 | 410 | 17.835 | 68.839 | 68.857 | 0 |
| 2024 | 41.100 | 2.403 | 200 | 550 | 86.576 | 61.987 | 84.283 | 0 |
| 2023 | 41.565 | 2.183 | 182 | 123.351 | 133.887 | 158.246 | 60.450 | 0 |
| 2022 | 11.175 | 0 | 0 | 173 | 9.584 | 48.856 | 58.267 | 0 |
| 2021 | 27.476 | 88.963 | 7.414 | 2.689 | 28.736 | 87.400 | 113.447 | 0 |
| 2020 | 30.963 | 27.734 | 2.311 | 5.841 | 48.433 | 53.428 | 24.484 | 0 |
| 2019 | 7.578 | 4.098 | 342 | 5.510 | 62.842 | 85.570 | -3.250 | 0 |
| 2018 | 4.900 | 0 | 0 | 14.553 | 134 | 7.071 | -7.348 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-65.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.4%
Lichiditate curentă
167.9
Viteza rotație active
0.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-65.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.4%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -65.02% | 5.85% | 5.25% | 0% | 323.78% | 89.57% | 54.08% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 6.96% | 8.27% | 0% | 326.78% | 92.05% | 57.07% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -22.4% | 2.85% | 3.61% | 0% | 78.42% | 100% | -126.09% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
297.05 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.27 | 0.28 | 0.14 | 0.19 | 0.24 | 0.3 | 0.05 | 0.68 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 8.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.75 |
| Durata medie încasare creanțe | 297.05 zile | 137.86 zile | 981.61 zile | 0 zile | 26.6 zile | 109.95 zile | 2246.21 zile | 176.54 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
167.9
Lichiditate imediată
167.9
Pondere active imobilizate
20.58%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 167.9 | 112.7 | 1.28 | 282.4 | 32.5 | 9.15 | 15.53 | 0.49 |
| Lichiditate imediată | 167.9 | 112.7 | 1.24 | 282.4 | 32.5 | 9.15 | 15.53 | 0.41 |
| Pondere active imobilizate | 20.58% | 58.28% | 45.83% | 16.4% | 24.74% | 47.55% | 42.34% | 1.86% |
| Pondere active circulante | 79.42% | 41.72% | 54.17% | 83.6% | 75.26% | 52.45% | 57.66% | 98.14% |
©Firme.ro