Companie
Detalii identificare
Nume firmăMONTAJ HDC DOORS S.R.L.
Cod unic de înregistrare38770520 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ16/184/2018
EUIDROONRC.J16/184/2018
Data înființării31.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaSoarelui nr. 7, Viişoara Moşneni, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
13.180
Profit (Lei)
4.001
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.180 | 4.001 | 333 | 103 | 38.080 | 37.642 | 75.619 | 0 |
| 2023 | 38.390 | 2.995 | 250 | 1.171 | 35.000 | 37.789 | 71.618 | 0 |
| 2022 | 36.040 | 10.030 | 836 | 2.578 | 0 | 71.201 | 68.623 | 0 |
| 2021 | 83.260 | 35.701 | 2.975 | 2.625 | 0 | 61.138 | 58.593 | 0 |
| 2020 | 20.950 | 0 | 0 | 1.216 | 0 | 24.108 | 22.892 | 0 |
| 2019 | 27.330 | 13.217 | 1.101 | 974 | 0 | 35.565 | 34.591 | 0 |
| 2018 | 29.552 | 21.174 | 1.765 | 33 | 0 | 21.407 | 21.374 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.29%
Lichiditate curentă
365.46
Viteza rotație active
0.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.29%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.36% | 7.8% | 27.83% | 42.88% | 0% | 48.36% | 71.65% |
| Marjă profit brut | 36.14% | 10.38% | 30.83% | 45.82% | 0% | 51.36% | 74.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.29% | 4.18% | 14.62% | 60.93% | 0% | 38.21% | 99.06% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.17
Viteza rotație stocuri
43.36
Durata medie încasare creanțe
184.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.17 | 0.53 | 0.51 | 1.36 | 0.87 | 0.77 | 1.38 |
| Viteza rotație stocuri | 43.36 | 126.28 | 124.71 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 184.3 zile | 31.73 zile | 34.84 zile | 12.68 zile | 45.12 zile | 34.6 zile | -0.11 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
365.46
Lichiditate imediată
362.5
Pondere active imobilizate
50.29%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 365.46 | 32.27 | 27.62 | 23.29 | 19.83 | 36.51 | 648.7 |
| Lichiditate imediată | 362.5 | 32.01 | 27.51 | 23.29 | 19.83 | 36.51 | 648.7 |
| Pondere active imobilizate | 50.29% | 48.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 49.71% | 51.92% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro