Companie
Detalii identificare
Nume firmăVLAD DRAI ȘOF S.R.L.
Cod unic de înregistrare38774726 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/94/2018
EUIDROONRC.J1/94/2018
Data înființării31.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaRevoluţiei 1848, Câmpeni, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
166.250
Profit (Lei)
26.593
Număr angajați
3
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 166.250 | 26.593 | 2.216 | 11.397 | 1.313 | 41.758 | 31.674 | 3 |
| 2023 | 142.000 | 14.507 | 1.209 | 24.205 | 2.438 | 36.635 | 14.868 | 4 |
| 2022 | 121.750 | 9.294 | 775 | 10.090 | 7.655 | 165.839 | 163.404 | 4 |
| 2021 | 133.150 | 27.509 | 2.292 | 8.224 | 10.128 | 122.768 | 124.672 | 4 |
| 2020 | 150.400 | 55.505 | 4.625 | 9.724 | 18.038 | 88.849 | 97.163 | 4 |
| 2019 | 125.950 | 4.659 | 388 | 10.126 | 25.949 | 30.494 | 46.317 | 4 |
| 2018 | 111.110 | 41.458 | 3.455 | 7.043 | 7.125 | 41.576 | 41.658 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.96%
Lichiditate curentă
3.66
Viteza rotație active
3.86
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.96%
Profit net per salariat
8.864 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16% | 10.22% | 7.63% | 20.66% | 36.9% | 3.7% | 37.31% |
| Marjă profit brut | 16.98% | 11.2% | 8.53% | 21.54% | 37.87% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 83.96% | 97.57% | 5.69% | 22.07% | 57.13% | 10.06% | 99.52% |
| Profit net per salariat | 8.864 Lei | 3.627 Lei | 2.324 Lei | 6.877 Lei | 13.876 Lei | 1.165 Lei | 20.729 Lei |
Viteza rotație active
3.86
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.86 | 3.63 | 0.7 | 1 | 1.41 | 2.23 | 2.28 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 13.49 zile | 0.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 55.417 Lei | 35.500 Lei | 30.438 Lei | 33.288 Lei | 37.600 Lei | 31.488 Lei | 55.555 Lei |
Lichiditate curentă
3.66
Lichiditate imediată
3.66
Pondere active imobilizate
3.05%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.66 | 1.51 | 16.44 | 14.93 | 9.14 | 3.01 | 5.9 |
| Lichiditate imediată | 3.66 | 1.51 | 16.44 | 14.93 | 9.14 | 3.01 | 5.9 |
| Pondere active imobilizate | 3.05% | 6.24% | 4.41% | 7.62% | 16.88% | 45.97% | 14.63% |
| Pondere active circulante | 96.95% | 93.76% | 95.59% | 92.38% | 83.12% | 54.03% | 85.37% |
©Firme.ro