Companie
Detalii identificare
Nume firmăEXPLOATATIA HORTICOLA DUMITRA S.R.L.
Cod unic de înregistrare38897710 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/177/2018
EUIDROONRC.J6/177/2018
Data înființării20.02.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
124
Această clasă include:
-cultivarea fructelor seminţoase şi sâmburoase: -mere -caise -cireşe şi vişine -piersici şi nectarine -pere şi gutui -prune şi porumbe -alte fructe seminţoase şi sâmburoase
-cultivarea fructelor seminţoase şi sâmburoase: -mere -caise -cireşe şi vişine -piersici şi nectarine -pere şi gutui -prune şi porumbe -alte fructe seminţoase şi sâmburoase
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea fructelor semintoase si samburoase
Informații de contact
AdresaCepari, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
540
Profit (Lei)
5.889
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 540 | 5.889 | 491 | 5.654 | 0 | 6.442 | 788 | 0 |
| 2023 | 800 | 3.326 | 277 | 6.605 | 0 | 1.503 | -5.102 | 0 |
| 2022 | 1.785 | 7.277 | 606 | 11.874 | 0 | 3.447 | -8.427 | 0 |
| 2021 | 6.350 | 11.952 | 996 | 18.721 | 0 | 3.017 | -15.704 | 0 |
| 2020 | 4.500 | 0 | 0 | 29.330 | 0 | 1.674 | -27.656 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 42.195 | 25.474 | 184 | -16.537 | 1 |
| 2018 | 0 | 2.738 | 228 | 20.603 | 21.016 | 2.525 | 2.938 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1090.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.14
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1090.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1090.56% | 415.75% | 407.68% | 188.22% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 1090.56% | 415.75% | 410.7% | 191.23% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -65.19% | -86.35% | -76.11% | 0% | 0% | 93.19% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 2.738 Lei |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
365 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.53 | 0.52 | 2.1 | 2.69 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 365 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.14
Lichiditate imediată
1.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.14 | 0.23 | 0.29 | 0.16 | 0.06 | 0 | 0.12 |
| Lichiditate imediată | 1.14 | 0.23 | 0.29 | 0.16 | 0.06 | 0 | 0.12 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 99.28% | 89.27% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 0.72% | 10.73% |
©Firme.ro