Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTAIRWAY BOOKING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38905414 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2022002059264
EUIDROONRC.J2022002059264
Data înființării21.02.2018 - 8 ani

Domeniu de activitate

CAEN
5912
info-icon
Această clasă include activităţi de post producţie, cum ar fi: redactarea, transferurile de pe film pe casete, titrarea, subtitrarea grafică produsă pe calculator, animaţia şi efectele speciale, developarea şi procesarea filmelor cinematografice. Este inclusă aici şi activitatea laboratoarelor de filme cinematografice şi activităţile laboratoarelor speciale, pentru filmele de desene animate. Această clasă exclude: -copierea de filme (cu excepţia reproducerii filmelor cinematografice pentru distribuţia în cinematografe) precum şi reproducerea benzilor magnetice audio şi video, CD-uri sau DVD-uri după original,

1820 -comerţul cu ridicata a benzilor video, CD-urilor şi DVD-urilor înregistrate,

4643 -comerţul cu ridicata a benzilor video şi a CD-urilor neînregistrate,

4652 -comerţul cu amănuntul de benzi video, CD-uri, DVD-uri,

4763 -prelucrarea filmelor, alta decât pentru industria cinematografică,

7420 -închirierea casetelor video , DVD-urilor, publicului general,

7722 -activităţi independente (pe cont propriu) ale actorilor, realizatorilor de desene animate, regizorilor, consultanţilor şi a altor specialişti din domeniu,

900
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateActivitati de post-productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Informații de contact

AdresaAdrianu Mic nr. 23, Adrianu Mic, Mureş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
170.061
Profit (Lei)
33.825
Număr angajați
1
Vechime
8 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024170.06133.8252.81969.070120154.23585.2851
2023555.81651.2204.26853.0621.555102.90151.4601
2022423.071151.73412.64526.4312.991175.249152.0010
2021297.91631.9932.66633.9935.282221.746193.2670
202082.94561.9295.1615.4422.098164.548161.2740
2019108.06973.1236.0945.9633.430101.80999.3440
201840.87326.0212.1686.1444.74827.61726.2210

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
19.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.66%
Lichiditate curentă
2.23
Viteza rotație active
1.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
19.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.66%
Profit net per salariat
33.825 Lei
Indicator2024202320222021202020192018
Marjă profit net19.89%9.22%35.86%10.74%74.66%67.66%63.66%
Marjă profit brut20.87%11.01%38.86%13.74%77.66%70.64%66.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)39.66%99.53%99.82%16.55%38.4%73.61%99.24%
Profit net per salariat33.825 Lei51.220 Lein/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
241.12 zile
Indicator2024202320222021202020192018
Viteza rotație active1.15.322.371.310.51.031.26
Viteza rotație stocuri0000000
Durata medie încasare creanțe241.12 zile40.37 zile42.59 zile6.42 zile74.41 zile33.65 zile15.23 zile
Cifra de afaceri per salariat170.061 Lei555.816 Lein/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
2.23
Lichiditate imediată
2.23
Pondere active imobilizate
0.08%
Indicator2024202320222021202020192018
Lichiditate curentă2.231.946.636.5230.2417.074.49
Lichiditate imediată2.231.946.636.5230.2417.074.49
Pondere active imobilizate0.08%1.49%1.68%2.33%1.26%3.26%14.67%
Pondere active circulante99.92%98.51%98.32%97.67%98.74%96.74%85.33%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente