Companie
Detalii identificare
Nume firmăPATISERIA MIRI S.R.L.
Cod unic de înregistrare38943396 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/640/2018
EUIDROONRC.J35/640/2018
Data înființării28.02.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaCărpiniş, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
280.047
Profit (Lei)
-195.987
Număr angajați
4
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 280.047 | -195.987 | -16.332 | 1.623.876 | 0 | 16.693 | -1.607.183 | 4 |
| 2023 | 257.983 | 0 | 0 | 1.454.561 | 0 | 43.365 | -1.411.196 | 5 |
| 2022 | 249.118 | 0 | 0 | 1.151.862 | 0 | 912.527 | -239.335 | 5 |
| 2021 | 210.540 | 0 | 0 | 820.590 | 0 | 697.165 | -123.425 | 4 |
| 2020 | 228.208 | 0 | 0 | 579.959 | 0 | 514.125 | -65.834 | 4 |
| 2019 | 253.597 | 0 | 0 | 348.572 | 0 | 286.891 | -61.681 | 5 |
| 2018 | 166.873 | 23.167 | 1.931 | 133.241 | 0 | 156.608 | 23.367 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-69.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.19%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
16.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-69.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.19%
Profit net per salariat
-48.997 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -69.98% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 13.88% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 14.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.19% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 99.14% |
| Profit net per salariat | -48.997 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.792 Lei |
Viteza rotație active
16.78
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 16.78 | 5.95 | 0.27 | 0.3 | 0.44 | 0.88 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 33.44 | 0.27 | 0.31 | 0.45 | 0.89 | 1.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.96 zile | 14.72 zile | 1.58 zile | 1.87 zile | 1.72 zile | 1.55 zile | 1.8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 70.012 Lei | 51.597 Lei | 49.824 Lei | 52.635 Lei | 57.052 Lei | 50.719 Lei | 41.718 Lei |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.03 | 0.79 | 0.85 | 0.89 | 0.82 | 1.18 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro