Companie
Detalii identificare
Nume firmăKASTEL AUTOMATIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38960176 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/482/2018
EUIDROONRC.J3/482/2018
Data înființării02.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaCalea Bucureşti nr. 19, Valea Mare-Podgoria, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
531.660
Profit (Lei)
49.024
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 531.660 | 49.024 | 4.085 | 39.448 | 77.461 | 94.197 | 132.210 | 1 |
| 2023 | 278.934 | 15.629 | 1.302 | 15.887 | 22.070 | 92.003 | 98.186 | 1 |
| 2022 | 271.509 | 3.513 | 293 | 17.561 | 35.224 | 64.894 | 82.557 | 2 |
| 2021 | 201.390 | 0 | 0 | 7.934 | 22.265 | 64.713 | 79.044 | 1 |
| 2020 | 206.257 | 17.666 | 1.472 | 6.270 | 3.274 | 83.050 | 80.054 | 1 |
| 2019 | 193.321 | 22.217 | 1.851 | 5.951 | 0 | 68.339 | 62.388 | 1 |
| 2018 | 73.063 | 39.971 | 3.331 | 12.073 | 31.450 | 20.794 | 40.171 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.08%
Lichiditate curentă
2.39
Viteza rotație active
3.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37.08%
Profit net per salariat
49.024 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.22% | 5.6% | 1.29% | 0% | 8.57% | 11.49% | 54.71% |
| Marjă profit brut | 11.17% | 6.35% | 2.26% | 0.46% | 9.2% | 12.66% | 57.71% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 37.08% | 15.92% | 4.26% | 0% | 22.07% | 35.61% | 99.5% |
| Profit net per salariat | 49.024 Lei | 15.629 Lei | 1.757 Lei | 0 Lei | 17.666 Lei | 22.217 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.1
Viteza rotație stocuri
23.87
Durata medie încasare creanțe
5.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.1 | 2.45 | 2.71 | 2.32 | 2.39 | 2.83 | 1.4 |
| Viteza rotație stocuri | 23.87 | 25.68 | 45.14 | 30.3 | 16.95 | 0 | 5.67 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.92 zile | 25.45 zile | 7.12 zile | 33.32 zile | 20.88 zile | 1.3 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 531.660 Lei | 278.934 Lei | 135.755 Lei | 201.390 Lei | 206.257 Lei | 193.321 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.39
Lichiditate imediată
1.82
Pondere active imobilizate
45.13%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.39 | 5.79 | 3.7 | 8.16 | 13.25 | 11.48 | 1.72 |
| Lichiditate imediată | 1.82 | 5.11 | 3.35 | 7.32 | 11.31 | 11.48 | 0.65 |
| Pondere active imobilizate | 45.13% | 19.35% | 35.18% | 25.6% | 3.79% | 0% | 60.2% |
| Pondere active circulante | 54.87% | 80.65% | 64.82% | 74.4% | 96.21% | 100% | 39.8% |
©Firme.ro