Companie
Detalii identificare
Nume firmăIT QUANTUM CYBERBANK INC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38960222 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/479/2018
EUIDROONRC.J3/479/2018
Data înființării02.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6202
Această clasă include planificarea şi proiectarea sistemelor de calculatoare ce integrează hardware, software şi tehnologii de comunicaţii. Serviciile de consultanţă pot include şi activitatea de pregătire a utilizatorilor.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de consultanta in tehnologia informatiei
Informații de contact
AdresaSoarelui nr. 15, Racoviţa, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
179.929
Profit (Lei)
-6.494
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 179.929 | -6.494 | -541 | 31.140 | 31.178 | 42.404 | 43.749 | 1 |
| 2023 | 194.381 | 9.736 | 811 | 50.381 | 43.613 | 55.979 | 50.243 | 1 |
| 2022 | 173.623 | 40.306 | 3.359 | 67.818 | 19.056 | 88.924 | 40.506 | 1 |
| 2021 | 134.193 | 44.385 | 3.699 | 13.755 | 0 | 79.668 | 67.327 | 1 |
| 2020 | 111.558 | 24.118 | 2.010 | 6.744 | 3.460 | 53.767 | 50.483 | 1 |
| 2019 | 213.658 | 31.307 | 2.609 | 35.264 | 9.392 | 78.996 | 53.124 | 1 |
| 2018 | 135.836 | 21.617 | 1.801 | 25.395 | 15.325 | 31.887 | 21.817 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.84%
Lichiditate curentă
1.36
Viteza rotație active
2.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.84%
Profit net per salariat
-6.494 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.61% | 5.01% | 23.21% | 33.08% | 21.62% | 14.65% | 15.91% |
| Marjă profit brut | 0% | 7.07% | 26.15% | 36.17% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.84% | 19.38% | 99.51% | 65.92% | 47.77% | 58.93% | 99.08% |
| Profit net per salariat | -6.494 Lei | 9.736 Lei | 40.306 Lei | 44.385 Lei | 24.118 Lei | 31.307 Lei | 21.617 Lei |
Viteza rotație active
2.45
Viteza rotație stocuri
8.71
Durata medie încasare creanțe
37.11 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.45 | 1.95 | 1.61 | 1.68 | 1.95 | 2.42 | 2.88 |
| Viteza rotație stocuri | 8.71 | 8.87 | 2.94 | 17.43 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 37.11 zile | 22.79 zile | 26.69 zile | 61.14 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 179.929 Lei | 194.381 Lei | 173.623 Lei | 134.193 Lei | 111.558 Lei | 213.658 Lei | 135.836 Lei |
Lichiditate curentă
1.36
Lichiditate imediată
0.7
Pondere active imobilizate
42.37%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.36 | 1.11 | 1.31 | 5.79 | 7.97 | 2.24 | 1.26 |
| Lichiditate imediată | 0.7 | 0.68 | 0.44 | 5.23 | 7.97 | 2.24 | 1.26 |
| Pondere active imobilizate | 42.37% | 43.79% | 17.65% | 0% | 6.05% | 10.63% | 32.46% |
| Pondere active circulante | 57.63% | 56.21% | 82.35% | 100% | 93.95% | 89.37% | 67.54% |
©Firme.ro