Companie
Detalii identificare
Nume firmăDRENA & VICI S.R.L.
Cod unic de înregistrare38984574 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000503160
EUIDROONRC.J2018000503160
Data înființării07.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaCarol I nr. 22A, Loc. Craiova | Municipiul Craiova, Dolj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
140.350
Profit (Lei)
-56.113
Număr angajați
3
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140.350 | -56.113 | -4.676 | 104.107 | 0 | 42.079 | -62.028 | 3 |
| 2023 | 99.410 | 2.223 | 185 | 55.402 | 0 | 49.487 | -5.915 | 1 |
| 2022 | 10.900 | 0 | 0 | 19.674 | 0 | 11.536 | -8.138 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 9.099 | 0 | 3.238 | -5.861 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 9.100 | 0 | 3.239 | -5.861 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 9.100 | 0 | 3.239 | -5.861 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 9.100 | 81 | 3.340 | -5.679 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-39.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.46%
Lichiditate curentă
0.4
Viteza rotație active
3.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-39.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.46%
Profit net per salariat
-18.704 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -39.98% | 2.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.46% | -37.58% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -18.704 Lei | 2.223 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.34
Viteza rotație stocuri
6.29
Durata medie încasare creanțe
15.9 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.34 | 2.01 | 0.94 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 6.29 | 4.16 | 2.61 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.9 zile | 22.45 zile | 204.73 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 46.783 Lei | 99.410 Lei | 10.900 Lei | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.4
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.4 | 0.89 | 0.59 | 0.36 | 0.36 | 0.36 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.46 | 0.37 | 0.27 | 0.36 | 0.36 | 0.37 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.37% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 97.63% |
©Firme.ro