Companie
Detalii identificare
Nume firmăP&D HAIR DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare38992283 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000234060
EUIDROONRC.J2018000234060
Data înființării08.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaViorelelor nr. 49, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
20.075
Profit (Lei)
13.378
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20.075 | 13.378 | 1.115 | 1.374 | 0 | 16.299 | 14.925 | 0 |
| 2024 | 12.880 | 7.151 | 596 | 370 | 0 | 21.917 | 21.547 | 0 |
| 2023 | 10.160 | 5.448 | 454 | 127 | 0 | 14.523 | 14.396 | 0 |
| 2022 | 14.641 | 7.198 | 600 | 69 | 0 | 9.017 | 8.948 | 0 |
| 2021 | 15.177 | 0 | 0 | 89 | 0 | 1.839 | 1.750 | 0 |
| 2020 | 5.750 | 0 | 0 | 154 | 0 | 5.538 | 5.384 | 0 |
| 2019 | 13.275 | 8.685 | 724 | 139 | 0 | 8.230 | 8.091 | 0 |
| 2018 | 4.290 | 0 | 0 | 594 | 0 | 0 | -594 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.63%
Lichiditate curentă
11.86
Viteza rotație active
1.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.63%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.64% | 55.52% | 53.62% | 49.16% | 0% | 0% | 65.42% | 0% |
| Marjă profit brut | 79.03% | 64.25% | 63.84% | 52.17% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 89.63% | 33.19% | 37.84% | 80.44% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.23 | 0.59 | 0.7 | 1.62 | 8.25 | 1.04 | 1.61 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 2.27 zile | 0 zile | 0 zile | 0.48 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
11.86
Lichiditate imediată
11.86
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.86 | 59.24 | 114.35 | 130.68 | 20.66 | 35.96 | 59.21 | 0 |
| Lichiditate imediată | 11.86 | 59.24 | 114.35 | 130.68 | 20.66 | 35.96 | 59.21 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0 |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 0 |
©Firme.ro