Companie
Detalii identificare
Nume firmăAUDIT EXPERT FISCAL ADRIANA S.R.L.
Cod unic de înregistrare38996161 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000202391
EUIDROONRC.J2018000202391
Data înființării09.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaSurăii, Loc. Focşani | Municipiul Focşani, Vrancea
Telefon
Social Media
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
289.279
Profit (Lei)
89.172
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289.279 | 89.172 | 7.431 | 58.737 | 38.900 | 109.249 | 89.412 | 1 |
| 2023 | 296.330 | 169.881 | 14.157 | 27.194 | 46.063 | 151.212 | 170.081 | 1 |
| 2022 | 211.526 | 136.393 | 11.366 | 58.929 | 8.449 | 50.680 | 200 | 1 |
| 2021 | 125.234 | 45.564 | 3.797 | 26.104 | 5.556 | 101.921 | 81.373 | 1 |
| 2020 | 84.229 | 54.514 | 4.543 | 16.290 | 2.910 | 96.089 | 82.709 | 1 |
| 2019 | 49.800 | 40.951 | 3.413 | 18.454 | 0 | 59.605 | 41.151 | 0 |
| 2018 | 34.575 | 27.469 | 2.289 | 448 | 105 | 28.012 | 27.669 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Lichiditate curentă
1.86
Viteza rotație active
1.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Profit net per salariat
89.172 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.83% | 57.33% | 64.48% | 36.38% | 64.72% | 82.23% | 79.45% |
| Marjă profit brut | 32.59% | 58.01% | 65.26% | 37.41% | 65.81% | 85.23% | 82.45% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.73% | 99.88% | 100% | 55.99% | 65.91% | 99.51% | 99.28% |
| Profit net per salariat | 89.172 Lei | 169.881 Lei | 136.393 Lei | 45.564 Lei | 54.514 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.95
Viteza rotație stocuri
413.85
Durata medie încasare creanțe
133.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.95 | 1.5 | 3.58 | 1.17 | 0.85 | 0.84 | 1.23 |
| Viteza rotație stocuri | 413.85 | 423.93 | 302.61 | 179.16 | 136.74 | 922.22 | 640.28 |
| Durata medie încasare creanțe | 133.64 zile | 178.22 zile | 18.51 zile | 5.58 zile | 7.37 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 289.279 Lei | 296.330 Lei | 211.526 Lei | 125.234 Lei | 84.229 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.86
Lichiditate imediată
1.85
Pondere active imobilizate
26.26%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.86 | 5.56 | 0.86 | 3.9 | 5.9 | 3.23 | 62.53 |
| Lichiditate imediată | 1.85 | 5.53 | 0.85 | 3.88 | 5.86 | 3.23 | 62.41 |
| Pondere active imobilizate | 26.26% | 23.35% | 14.29% | 5.17% | 2.94% | 0% | 0.37% |
| Pondere active circulante | 73.74% | 76.65% | 85.71% | 94.83% | 97.06% | 100% | 99.63% |
©Firme.ro
