Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOB TAXI S.R.L.
Cod unic de înregistrare39000227 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000194380
EUIDROONRC.J2018000194380
Data înființării09.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaVioletelor nr. 12, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
112.580
Profit (Lei)
30.844
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 112.580 | 30.844 | 2.570 | 60.569 | 55.133 | 52.341 | 39.905 | 1 |
| 2023 | 88.778 | 0 | 0 | 63.538 | 70.885 | 10.714 | 9.061 | 2 |
| 2022 | 98.496 | 15.827 | 1.319 | 7.671 | 0 | 23.738 | 16.067 | 1 |
| 2021 | 88.406 | 30.362 | 2.530 | 4.771 | 9.086 | 46.156 | 50.471 | 1 |
| 2020 | 78.317 | 19.869 | 1.656 | 13.655 | 20.432 | 13.332 | 20.109 | 1 |
| 2019 | 109.113 | 11.156 | 930 | 25.014 | 31.785 | 4.625 | 11.396 | 2 |
| 2018 | 74.919 | 23.504 | 1.959 | 22.204 | 43.131 | 2.777 | 23.704 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.29%
Lichiditate curentă
0.86
Viteza rotație active
1.05
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77.29%
Profit net per salariat
30.844 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.4% | 0% | 16.07% | 34.34% | 25.37% | 10.22% | 31.37% |
| Marjă profit brut | 28.4% | 0% | 17.07% | 36.25% | 27.36% | 11.29% | 32.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 77.29% | 0% | 98.51% | 60.16% | 98.81% | 97.89% | 99.16% |
| Profit net per salariat | 30.844 Lei | 0 Lei | 15.827 Lei | 30.362 Lei | 19.869 Lei | 5.578 Lei | 11.752 Lei |
Viteza rotație active
1.05
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.05 | 1.09 | 4.15 | 1.6 | 2.32 | 3 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 359.25 | 500.52 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 112.580 Lei | 44.389 Lei | 98.496 Lei | 88.406 Lei | 78.317 Lei | 54.557 Lei | 37.460 Lei |
Lichiditate curentă
0.86
Lichiditate imediată
0.86
Pondere active imobilizate
51.3%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.86 | 0.17 | 3.09 | 9.67 | 0.98 | 0.18 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.86 | 0.17 | 3.09 | 9.67 | 0.96 | 0.18 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 51.3% | 86.87% | 0% | 16.45% | 60.51% | 87.3% | 93.95% |
| Pondere active circulante | 48.7% | 13.13% | 100% | 83.55% | 39.49% | 12.7% | 6.05% |
©Firme.ro