Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHAD AUTOMATION S.R.L.
Cod unic de înregistrare39012949 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/213/2018
EUIDROONRC.J39/213/2018
Data înființării13.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3320
Această clasă include instalarea specializată a utilajelor. Totuşi, instalarea echipamentelor care formează o parte integrantă a clădirilor sau structurilor similare, cum ar fi instalarea scărilor rulante, instalaţia electrică, sisteme de alarmă antiefracţie sau a sistemelor de aer condiţionat este clasificată drept activitate de construcţie. Această clasă include:
-instalarea utilajelor industriale în uzine -asamblarea echipamentului de control a proceselor industriale -instalarea altor echipamente industriale: -echipamente de comunicaţii -calculatoare de mare viteză şi capacitate de stocare (mainframe) şi echipamente similare -echipamente de radiologie şi echipamente electromedicale -demontarea utilajelor şi echipamentelor mari -activităţi ale montatorilor -asamblarea utilajelor -instalarea echipamentului din popicării, bowling Această clasă exclude: -instalarea de lifturi, scări rulante, uşi automate etc.,
4329 -instalarea de uşi, case ale scărilor, echipamente specifice magazinelor, mobilier modular,
4332 -instalarea de calculatoare personale,
6209
-instalarea utilajelor industriale în uzine -asamblarea echipamentului de control a proceselor industriale -instalarea altor echipamente industriale: -echipamente de comunicaţii -calculatoare de mare viteză şi capacitate de stocare (mainframe) şi echipamente similare -echipamente de radiologie şi echipamente electromedicale -demontarea utilajelor şi echipamentelor mari -activităţi ale montatorilor -asamblarea utilajelor -instalarea echipamentului din popicării, bowling Această clasă exclude: -instalarea de lifturi, scări rulante, uşi automate etc.,
4329 -instalarea de uşi, case ale scărilor, echipamente specifice magazinelor, mobilier modular,
4332 -instalarea de calculatoare personale,
6209
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorRepararea, intretinerea si instalarea masinilor si echipamentelor
Obiect activitateInstalarea masinilor si echipamentelor industriale
Informații de contact
AdresaAlexandru Ioan Cuza nr. 166, Adjud, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
74.050
Profit (Lei)
43.853
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.050 | 43.853 | 3.654 | 4.461 | 0 | 48.554 | 44.093 | 1 |
| 2024 | 37.900 | -4.766 | -397 | 1.522 | 1.520 | 11.117 | 11.115 | 1 |
| 2023 | 94.500 | 34.967 | 2.914 | 7.596 | 17.441 | 25.362 | 35.207 | 1 |
| 2022 | 92.890 | 37.513 | 3.126 | 7.542 | 4.560 | 40.735 | 37.753 | 1 |
| 2021 | 117.900 | 53.748 | 4.479 | 5.078 | 0 | 77.399 | 72.321 | 1 |
| 2020 | 78.100 | 36.694 | 3.058 | 8.456 | 16.625 | 74.726 | 83.185 | 1 |
| 2019 | 63.985 | 45.746 | 3.812 | 21.680 | 23.750 | 48.020 | 50.280 | 0 |
| 2018 | 5.800 | 4.334 | 361 | 1.087 | 103 | 5.518 | 4.534 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Lichiditate curentă
10.88
Viteza rotație active
1.53
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.46%
Profit net per salariat
43.853 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.22% | -12.58% | 37% | 40.38% | 45.59% | 46.98% | 71.49% | 74.72% |
| Marjă profit brut | 71.1% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.46% | -42.88% | 99.32% | 99.36% | 74.32% | 44.11% | 90.98% | 95.59% |
| Profit net per salariat | 43.853 Lei | -4.766 Lei | 34.967 Lei | 37.513 Lei | 53.748 Lei | 36.694 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.53
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
147 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.53 | 3 | 2.21 | 2.05 | 1.52 | 0.85 | 0.89 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 147 zile | 44.31 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.050 Lei | 37.900 Lei | 94.500 Lei | 92.890 Lei | 117.900 Lei | 78.100 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
10.88
Lichiditate imediată
10.88
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.88 | 7.3 | 3.34 | 5.4 | 15.24 | 8.84 | 2.21 | 5.08 |
| Lichiditate imediată | 10.88 | 7.3 | 3.34 | 5.4 | 15.24 | 8.84 | 2.21 | 5.08 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 12.03% | 40.75% | 10.07% | 0% | 18.2% | 33.09% | 1.83% |
| Pondere active circulante | 100% | 87.97% | 59.25% | 89.93% | 100% | 81.8% | 66.91% | 98.17% |
©Firme.ro