Companie
Detalii identificare
Nume firmăWORK AND BUSINESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare39021483 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ51/176/2018
EUIDROONRC.J51/176/2018
Data înființării14.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSf. Dumitru nr. 64, Ştefan Cel Mare, Călăraşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
61.500
Profit (Lei)
-65.070
Număr angajați
2
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.500 | -65.070 | -5.423 | 67.453 | 0 | 21.753 | -45.700 | 2 |
| 2023 | 139.007 | 315 | 26 | 33.782 | 0 | 53.152 | 19.370 | 2 |
| 2022 | 5.100 | 2.599 | 217 | 13.328 | 0 | 32.383 | 19.055 | 1 |
| 2021 | 14.616 | 1.737 | 145 | 10.827 | 0 | 27.283 | 16.456 | 2 |
| 2020 | 15.300 | 14.841 | 1.237 | 18.686 | 0 | 33.405 | 14.719 | 0 |
| 2019 | 30.972 | 0 | 0 | 18.227 | 0 | 18.105 | -122 | 1 |
| 2018 | 51.303 | 7.128 | 594 | 17.110 | 0 | 24.438 | 7.328 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-105.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
2.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-105.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-32.535 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -105.8% | 0.23% | 50.96% | 11.88% | 97% | 0% | 13.89% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.87% | 53.96% | 12.76% | 100% | 0% | 16.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 1.63% | 13.64% | 10.56% | 100% | 0% | 97.27% |
| Profit net per salariat | -32.535 Lei | 158 Lei | 2.599 Lei | 869 Lei | n/a | 0 Lei | 7.128 Lei |
Viteza rotație active
2.83
Viteza rotație stocuri
10.79
Durata medie încasare creanțe
90.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.83 | 2.62 | 0.16 | 0.54 | 0.46 | 1.71 | 2.1 |
| Viteza rotație stocuri | 10.79 | 24.39 | 0.7 | 2.02 | 2.11 | 4.27 | 24.01 |
| Durata medie încasare creanțe | 90.8 zile | 66.43 zile | 1095 zile | 382.08 zile | 365 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 30.750 Lei | 69.504 Lei | 5.100 Lei | 7.308 Lei | n/a | 30.972 Lei | 51.303 Lei |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.24
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 1.57 | 2.43 | 2.52 | 1.79 | 0.99 | 1.43 |
| Lichiditate imediată | 0.24 | 1.4 | 1.89 | 1.85 | 1.4 | 0.6 | 1.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro