Companie
Detalii identificare
Nume firmăALE & ANCA TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39069520 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/273/2018
EUIDROONRC.J1/273/2018
Data înființării22.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaAlmaşu Mare, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.320
Profit (Lei)
-44.312
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.320 | -44.312 | -3.693 | 341.998 | 168.493 | 3.862 | -230.402 | 1 |
| 2023 | 840 | 0 | 0 | 224.977 | 119.446 | 9.275 | -186.091 | 1 |
| 2022 | 840 | 0 | 0 | 164.253 | 151.298 | 767 | -131.099 | 1 |
| 2021 | 420 | 0 | 0 | 123.917 | 161.916 | 659 | -109.268 | 1 |
| 2020 | 3.516 | 0 | 0 | 85.563 | 193.768 | 1.350 | -67.325 | 1 |
| 2019 | 35.513 | 0 | 0 | 65.960 | 225.620 | 24.370 | -21.926 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 29.700 | 0 | 28.318 | -1.382 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-175.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.23%
Lichiditate curentă
0.01
Viteza rotație active
0.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-175.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.23%
Profit net per salariat
-44.312 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -175.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.23% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -44.312 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
18.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.15 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0.02 | 0.14 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18.42 zile | 228.56 zile | 205.53 zile | 127.75 zile | 137.03 zile | 56.52 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 25.320 Lei | 840 Lei | 840 Lei | 420 Lei | 3.516 Lei | 35.513 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.01
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
97.76%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.01 | 0.04 | 0 | 0.01 | 0.02 | 0.37 | 0.95 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.04 | 0 | 0.01 | 0.02 | 0.37 | 0.95 |
| Pondere active imobilizate | 97.76% | 92.79% | 99.5% | 99.59% | 99.31% | 90.25% | 0% |
| Pondere active circulante | 2.24% | 7.21% | 0.5% | 0.41% | 0.69% | 9.75% | 100% |
©Firme.ro