Companie
Detalii identificare
Nume firmă2KM DARIUS SPRINT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39074380 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000702138
EUIDROONRC.J2018000702138
Data înființării23.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaProgresului nr. 5, Constanţa, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.012
Profit (Lei)
13.721
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.012 | 13.721 | 1.143 | 0 | 0 | 102.460 | 102.460 | 0 |
| 2023 | 68.491 | 6.035 | 503 | 39 | 0 | 175.728 | 175.689 | 0 |
| 2022 | 75.470 | 20.632 | 1.719 | 453 | 4.968 | 165.138 | 169.653 | 0 |
| 2021 | 101.922 | 37.811 | 3.151 | 683 | 10.008 | 139.695 | 149.020 | 0 |
| 2020 | 89.700 | 44.149 | 3.679 | 667 | 17.568 | 94.309 | 111.210 | 0 |
| 2019 | 113.698 | 50.314 | 4.193 | 875 | 25.128 | 42.808 | 67.061 | 0 |
| 2018 | 71.910 | 16.547 | 1.379 | 17.851 | 33.318 | 1.280 | 16.747 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.39%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.39%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.94% | 8.81% | 27.34% | 37.1% | 49.22% | 44.25% | 23.01% |
| Marjă profit brut | 29.69% | 10.56% | 30.36% | 40.1% | 52.04% | 47.25% | 26.01% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.39% | 3.44% | 12.16% | 25.37% | 39.7% | 75.03% | 98.81% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 16.547 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.39 | 0.44 | 0.68 | 0.8 | 1.67 | 2.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 71.910 Lei |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 4505.85 | 364.54 | 204.53 | 141.39 | 48.92 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0 | 4505.85 | 364.54 | 204.53 | 141.39 | 48.92 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 2.92% | 6.69% | 15.7% | 36.99% | 96.3% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 97.08% | 93.31% | 84.3% | 63.01% | 3.7% |
©Firme.ro