Companie
Detalii identificare
Nume firmăCLEAN CANDLES&UNIQUE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39079981 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/625/2018
EUIDROONRC.J3/625/2018
Data înființării23.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4690
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al diverselor produse fără nici o specializare
-comerţul cu ridicata al diverselor produse fără nici o specializare
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata nespecializat
Informații de contact
AdresaLibertăţii nr. 6, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.052.673
Profit (Lei)
-46.461
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.052.673 | -46.461 | -3.872 | 2.164.272 | 183.184 | 1.828.364 | -6.461 | 1 |
| 2023 | 4.199.252 | 127.065 | 10.589 | 2.652.766 | 260.096 | 2.297.517 | 40.000 | 3 |
| 2022 | 4.644.890 | 423.802 | 35.317 | 2.216.166 | 124.494 | 2.131.672 | 40.000 | 4 |
| 2021 | 3.474.124 | 202.429 | 16.869 | 1.260.310 | 128.607 | 1.171.703 | 40.000 | 5 |
| 2020 | 2.358.818 | 161.419 | 13.452 | 905.511 | 107.631 | 798.080 | 200 | 3 |
| 2019 | 1.985.993 | 17.195 | 1.433 | 637.462 | 81.618 | 556.044 | 200 | 3 |
| 2018 | 1.046.923 | 21.350 | 1.779 | 302.146 | 0 | 302.346 | 200 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
1.52
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-46.461 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.52% | 3.03% | 9.12% | 5.83% | 6.84% | 0.87% | 2.04% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.71% | 10.07% | 6.83% | 7.78% | 1.87% | 3.04% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
| Profit net per salariat | -46.461 Lei | 42.355 Lei | 105.951 Lei | 40.486 Lei | 53.806 Lei | 5.732 Lei | 10.675 Lei |
Viteza rotație active
1.52
Viteza rotație stocuri
2.81
Durata medie încasare creanțe
83.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.52 | 1.64 | 2.06 | 2.67 | 2.6 | 3.11 | 3.46 |
| Viteza rotație stocuri | 2.81 | 3.11 | 3.83 | 3.47 | 4.67 | 7.47 | 8.87 |
| Durata medie încasare creanțe | 83.24 zile | 75.43 zile | 59.39 zile | 50.89 zile | 41.64 zile | 46.3 zile | 55.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 3.052.673 Lei | 1.399.751 Lei | 1.161.223 Lei | 694.825 Lei | 786.273 Lei | 661.998 Lei | 523.462 Lei |
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
9.11%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.84 | 0.87 | 0.96 | 0.93 | 0.88 | 0.87 | 1 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 0.36 | 0.41 | 0.14 | 0.32 | 0.46 | 0.61 |
| Pondere active imobilizate | 9.11% | 10.17% | 5.52% | 9.89% | 11.88% | 12.8% | 0% |
| Pondere active circulante | 90.89% | 89.83% | 94.48% | 90.11% | 88.12% | 87.2% | 100% |
©Firme.ro