Companie
Detalii identificare
Nume firmăDECOR TEHNICAL CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39105134 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/773/2018
EUIDROONRC.J13/773/2018
Data înființării28.03.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaPescăriei nr. 18, Piatra, Constanţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
164.295
Profit (Lei)
-53.558
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164.295 | -53.558 | -4.463 | 7.050 | 9.844 | 141.630 | 144.424 | 1 |
| 2023 | 286.325 | 94.674 | 7.890 | 36.652 | 18.038 | 236.596 | 217.982 | 1 |
| 2022 | 177.713 | 0 | 0 | 34.360 | 28.800 | 128.868 | 123.308 | 1 |
| 2021 | 185.901 | 3.763 | 314 | 36.770 | 31.421 | 142.187 | 136.838 | 1 |
| 2020 | 227.014 | 126.088 | 10.507 | 37.079 | 11.131 | 159.023 | 133.075 | 1 |
| 2019 | 109.841 | 42.843 | 3.570 | 18.272 | 0 | 68.102 | 49.830 | 0 |
| 2018 | 55.877 | 6.687 | 557 | 30.021 | 0 | 37.008 | 6.987 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-32.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.08%
Lichiditate curentă
20.09
Viteza rotație active
1.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-32.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37.08%
Profit net per salariat
-53.558 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -32.6% | 33.07% | 0% | 2.02% | 55.54% | 39% | 11.97% |
| Marjă profit brut | 0% | 34.02% | 0% | 2.91% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -37.08% | 43.43% | 0% | 2.75% | 94.75% | 85.98% | 95.71% |
| Profit net per salariat | -53.558 Lei | 94.674 Lei | 0 Lei | 3.763 Lei | 126.088 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.08
Viteza rotație stocuri
5134.22
Durata medie încasare creanțe
1.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.08 | 1.12 | 1.13 | 1.07 | 1.33 | 1.61 | 1.51 |
| Viteza rotație stocuri | 5134.22 | 136.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.62 zile | 40.96 zile | 3.57 zile | 3.4 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 164.295 Lei | 286.325 Lei | 177.713 Lei | 185.901 Lei | 227.014 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
20.09
Lichiditate imediată
20.08
Pondere active imobilizate
6.5%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.09 | 6.46 | 3.75 | 3.87 | 4.29 | 3.73 | 1.23 |
| Lichiditate imediată | 20.08 | 6.4 | 3.75 | 3.87 | 4.29 | 3.73 | 1.23 |
| Pondere active imobilizate | 6.5% | 7.08% | 18.27% | 18.1% | 6.54% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.5% | 92.92% | 81.73% | 81.9% | 93.46% | 100% | 100% |
©Firme.ro