Companie
Detalii identificare
Nume firmăCITY TAXI COMFORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39147024 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/460/2018
EUIDROONRC.J24/460/2018
Data înființării04.04.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaDragoş Vodă nr. 2A, Baia Mare, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
25.692
Profit (Lei)
433
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.692 | 433 | 36 | 215 | 73.082 | 5.899 | 78.766 | 1 |
| 2024 | 31.552 | 293 | 24 | 3.115 | 80.218 | 389 | 78.333 | 0 |
| 2023 | 30.077 | 2.204 | 184 | 45.379 | 115.812 | 7.607 | 78.040 | 0 |
| 2022 | 63.534 | 26.949 | 2.246 | 454 | 25.696 | 50.594 | 75.836 | 0 |
| 2021 | 50.587 | 14.318 | 1.193 | 473 | 25.892 | 23.468 | 48.887 | 0 |
| 2020 | 48.771 | 19.764 | 1.647 | 439 | 34.136 | 872 | 34.569 | 0 |
| 2019 | 34.668 | 17.698 | 1.475 | 29.126 | 43.904 | 27 | 14.805 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 26.303 | 22.483 | 927 | -2.893 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.55%
Lichiditate curentă
27.44
Viteza rotație active
0.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.55%
Profit net per salariat
433 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.69% | 0.93% | 7.33% | 42.42% | 28.3% | 40.52% | 51.05% | 0% |
| Marjă profit brut | 2.9% | 1.09% | 8.53% | 45.42% | 31.3% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.55% | 0.37% | 2.82% | 35.54% | 29.29% | 57.17% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 433 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 17.698 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.33 | 0.39 | 0.24 | 0.83 | 1.02 | 1.39 | 0.79 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 25.692 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 34.668 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
27.44
Lichiditate imediată
27.44
Pondere active imobilizate
92.53%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 27.44 | 0.12 | 0.17 | 111.44 | 49.62 | 1.99 | 0 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 27.44 | 0.12 | 0.17 | 111.44 | 49.62 | 1.99 | 0 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 92.53% | 99.52% | 93.84% | 33.68% | 52.46% | 97.51% | 99.94% | 96.04% |
| Pondere active circulante | 7.47% | 0.48% | 6.16% | 66.32% | 47.54% | 2.49% | 0.06% | 3.96% |
©Firme.ro