Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURODECORATIV GLASS S.R.L.
Cod unic de înregistrare39153131 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1285/2018
EUIDROONRC.J12/1285/2018
Data înființării05.04.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
AdresaGladiolelor nr. 4, Dej, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
67.330
Profit (Lei)
25.795
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.330 | 25.795 | 2.150 | 11.807 | 0 | 118.619 | 106.812 | 0 |
| 2024 | 41.759 | 10.665 | 889 | 9.835 | 0 | 90.853 | 81.018 | 0 |
| 2023 | 49.396 | 18.144 | 1.512 | 10.502 | 0 | 80.855 | 70.353 | 0 |
| 2022 | 44.703 | 33.004 | 2.750 | 41.582 | 0 | 93.791 | 52.209 | 0 |
| 2021 | 29.410 | 17.931 | 1.494 | 36.630 | 0 | 55.835 | 19.205 | 0 |
| 2020 | 32.246 | 15.332 | 1.278 | 77.389 | 0 | 78.663 | 1.274 | 0 |
| 2019 | 19.211 | 0 | 0 | 75.711 | 0 | 61.653 | -14.058 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 71.568 | 0 | 74.644 | 3.076 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
38.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.15%
Lichiditate curentă
10.05
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
38.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.15%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 38.31% | 25.54% | 36.73% | 73.83% | 60.97% | 47.55% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 45.63% | 31.23% | 43.55% | 76.68% | 63.61% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.15% | 13.16% | 25.79% | 63.22% | 93.37% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
0.87
Durata medie încasare creanțe
17.28 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.46 | 0.61 | 0.48 | 0.53 | 0.41 | 0.31 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.87 | 0.68 | 0.85 | 0.8 | 0.61 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.28 zile | 27.86 zile | 23 zile | 24.72 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
10.05
Lichiditate imediată
3.51
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.05 | 9.24 | 7.7 | 2.26 | 1.52 | 1.02 | 0.81 | 1.04 |
| Lichiditate imediată | 3.51 | 2.96 | 2.18 | 0.91 | 0.21 | 1.02 | 0.81 | 1.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro