Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLOBAL AUDIT SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare39185290 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5127/2018
EUIDROONRC.J40/5127/2018
Data înființării16.04.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaCiocăneşti nr. 20, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.950
Profit (Lei)
-241
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.950 | -241 | -20 | 23.950 | 0 | 52.085 | 114.167 | 0 |
| 2023 | 26.492 | 1.697 | 141 | 3.322 | 0 | 43.613 | 126.323 | 0 |
| 2022 | 49.500 | 38.272 | 3.189 | 3.365 | 6.387 | 129.196 | 124.626 | 0 |
| 2021 | 49.300 | 31.698 | 2.642 | 2.595 | 2.087 | 94.760 | 86.660 | 0 |
| 2020 | 41.273 | 16.680 | 1.390 | 892 | 2.087 | 61.359 | 54.962 | 0 |
| 2019 | 35.200 | 26.262 | 2.189 | 5.305 | 0 | 44.387 | 38.282 | 0 |
| 2018 | 8.000 | 7.760 | 647 | 240 | 0 | 8.200 | 7.960 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.21%
Lichiditate curentă
2.17
Viteza rotație active
0.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.21%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.93% | 6.41% | 77.32% | 64.3% | 40.41% | 74.61% | 97% |
| Marjă profit brut | 0% | 7.62% | 80.28% | 66.02% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.21% | 1.34% | 30.71% | 36.58% | 30.35% | 68.6% | 97.49% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
312.25 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.5 | 0.61 | 0.37 | 0.51 | 0.65 | 0.79 | 0.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 7.2 | 20.85 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 312.25 zile | 202.74 zile | 864.2 zile | 74.04 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.17
Lichiditate imediată
2.17
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.17 | 13.13 | 38.39 | 36.52 | 68.79 | 8.37 | 34.17 |
| Lichiditate imediată | 2.17 | 13.13 | 36.35 | 35.61 | 68.79 | 8.37 | 34.17 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 4.71% | 2.15% | 3.29% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 95.29% | 97.85% | 96.71% | 100% | 100% |
©Firme.ro