Companie

Detalii identificare

Nume firmăURME SNEAKERS S.R.L.
Cod unic de înregistrare39230005 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001555124
EUIDROONRC.J2018001555124
Data înființării23.04.2018 - 8 ani

Domeniu de activitate

CAEN
9003
info-icon
Această clasă include:
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,

2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,

3319 -producţia de filme cinematografice şi video,

5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),

9524
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de creatie artistica

Informații de contact

Adresajud. Cluj, mun. Cluj-Napoca, str. Corneliu Coposu, nr.157, Et.4, ap.15

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
254.300
Profit (Lei)
205.663
Număr angajați
1
Vechime
8 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024254.300205.66317.139176.0250382.202206.2261
20230-443-372.19102.3111200
20220002.19102.3111200
20212.700004.372184.7395630
20201.950004.332615.1411.4030
20195.9503.1322614.502196.6172.3350
20181.600004.317562.862-7970

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
80.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Lichiditate curentă
2.17
Viteza rotație active
0.67

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
80.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.73%
Profit net per salariat
205.663 Lei
Indicator2024202320222021202020192018
Marjă profit net80.87%0%0%0%0%52.64%0%
Marjă profit brut83.81%0%0%0%0%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.73%-369.17%0%0%0%100%0%
Profit net per salariat205.663 Lein/an/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
0.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
253.51 zile
Indicator2024202320222021202020192018
Viteza rotație active0.67000.570.370.90.55
Viteza rotație stocuri0000000
Durata medie încasare creanțe253.51 zile000 zile0 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat254.300 Lein/an/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
2.17
Lichiditate imediată
2.17
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2024202320222021202020192018
Lichiditate curentă2.171.051.051.081.191.470.66
Lichiditate imediată2.1701.051.081.191.470.66
Pondere active imobilizate0%0%0%0.38%1.17%0.29%1.92%
Pondere active circulante100%100%100%99.62%98.83%99.71%98.08%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente