Companie
Detalii identificare
Nume firmăFRUTAS VISCIONE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39243463 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001801230
EUIDROONRC.J2018001801230
Data înființării25.04.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4631
Această clasă include:
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al fructelor si legumelor
Informații de contact
AdresaLotusului nr. 2Bis, Oraş Voluntari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.985.358
Profit (Lei)
168.188
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.985.358 | 168.188 | 14.016 | 635.940 | 0 | 201.488 | -434.452 | 0 |
| 2024 | 1.368.468 | -391.012 | -32.584 | 1.020.238 | 749 | 416.849 | -602.640 | 0 |
| 2023 | 2.371.997 | 45.365 | 3.780 | 1.274.222 | 2.248 | 1.060.346 | -211.628 | 0 |
| 2022 | 6.842.939 | 0 | 0 | 1.477.634 | 3.746 | 1.202.055 | -271.833 | 3 |
| 2021 | 11.088.662 | 0 | 0 | 1.771.333 | 35.733 | 1.524.629 | -210.971 | 5 |
| 2020 | 10.567.388 | -218.672 | -18.223 | 1.698.826 | 81.049 | 1.458.452 | -159.325 | 6 |
| 2019 | 13.496.232 | 46.347 | 3.862 | 2.314.391 | 161.666 | 2.212.072 | 59.347 | 5 |
| 2018 | 5.231.757 | 59.148 | 4.929 | 1.022.295 | 73.785 | 1.017.658 | 69.148 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.71%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
19.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-38.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.22% | -28.57% | 1.91% | 0% | 0% | -2.07% | 0.34% | 1.13% |
| Marjă profit brut | 4.22% | 0% | 3.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -38.71% | 64.88% | -21.44% | 0% | 0% | 100% | 78.09% | 85.54% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | -36.445 Lei | 9.269 Lei | 11.830 Lei |
Viteza rotație active
19.78
Viteza rotație stocuri
33774.22
Durata medie încasare creanțe
15.11 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 19.78 | 3.28 | 2.23 | 5.68 | 7.11 | 6.86 | 5.69 | 4.79 |
| Viteza rotație stocuri | 33774.22 | 11.38 | 24.15 | 1078.99 | 67.71 | 128.68 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.11 zile | 22.1 zile | 141.07 zile | 62.27 zile | 35.12 zile | 36.88 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 2.280.980 Lei | 2.217.732 Lei | 1.761.231 Lei | 2.699.246 Lei | 1.046.351 Lei |
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.32 | 0.41 | 0.83 | 0.81 | 0.86 | 0.86 | 0.96 | 1 |
| Lichiditate imediată | 0.32 | 0.29 | 0.76 | 0.81 | 0.77 | 0.81 | 0.96 | 1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.18% | 0.21% | 0.31% | 2.29% | 5.26% | 6.81% | 6.76% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.82% | 99.79% | 99.69% | 97.71% | 94.74% | 93.19% | 93.24% |
©Firme.ro