Companie

Detalii identificare

Nume firmăPURICE FIER-DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare39261532 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/341/2018
EUIDROONRC.J39/341/2018
Data înființării27.04.2018 - 8 ani

Domeniu de activitate

CAEN
2511
info-icon
Această clasă include:
-fabricarea de structuri metalice pentru construcţii şi părţi componente ale acestora (turnuri, stâlpi, grinzi cu zăbrele, poduri etc.) -fabricarea de structuri metalice industriale (structuri pentru furnale, pentru echipamente de ridicat şi manevrat, etc.) -fabricarea de construcţii prefabricate din metal: -barăci metalice, elemente modulare pentru expoziţii etc. Această clasă exclude: -fabricarea părţilor componente pentru cazane navale sau pentru cazane industriale,

2530 -fabricarea dispozitivelor pentru asamblarea liniilor de cale ferată,

2599 -fabricarea secţiunilor de nave,

3011
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria constructiilor metalice si a produselor din metal, exclusiv masini, utilaje si instalatii
Obiect activitateFabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Informații de contact

AdresaPrincipală nr. 24, Bilieşti, Vrancea
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
134.760
Profit (Lei)
53.627
Număr angajați
1
Vechime
8 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024134.76053.6274.46920.80948.74157.62653.8271
2023202.889131.98910.9992.16366.505125.856140.0352
2022278.619142.84611.90412.78084.269140.153143.0462
2021282.61252.9654.41415.58987.02975.29259.7035
2020275.168144.73312.06113.851105.461228.989215.1383
2019140.96971.7255.977215.425123.894305.52571.9254

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
39.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Lichiditate curentă
2.77
Viteza rotație active
1.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
39.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Profit net per salariat
53.627 Lei
Indicator202420232022202120202019
Marjă profit net39.79%65.05%51.27%18.74%52.6%50.88%
Marjă profit brut40.79%66.05%52.27%19.74%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.63%94.25%99.86%88.71%67.27%99.72%
Profit net per salariat53.627 Lei65.995 Lei71.423 Lei10.593 Lei48.244 Lei17.931 Lei
Viteza rotație active
1.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
32.5 zile
Indicator202420232022202120202019
Viteza rotație active1.271.051.241.740.820.33
Viteza rotație stocuri000000
Durata medie încasare creanțe32.5 zile0 zile176.85 zile1.29 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat134.760 Lei101.445 Lei139.310 Lei56.522 Lei91.723 Lei35.242 Lei
Lichiditate curentă
2.77
Lichiditate imediată
2.77
Pondere active imobilizate
45.82%
Indicator202420232022202120202019
Lichiditate curentă2.7758.1910.974.8316.531.42
Lichiditate imediată2.7758.1910.974.8316.531.42
Pondere active imobilizate45.82%34.57%37.55%53.62%31.53%28.85%
Pondere active circulante54.18%65.43%62.45%46.38%68.47%71.15%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente