Companie
Detalii identificare
Nume firmăB-B LINUS LUGOJ S.R.L.
Cod unic de înregistrare39277482 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001476351
EUIDROONRC.J2018001476351
Data înființării03.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaNicolae Iorga nr. 24, Lugoj, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
283.897
Profit (Lei)
50.990
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 283.897 | 50.990 | 4.249 | 27.391 | 0 | 120.216 | 92.825 | 1 |
| 2023 | 69.640 | 1.606 | 134 | 33.343 | 0 | 76.012 | 42.669 | 1 |
| 2022 | 43.425 | 0 | 0 | 77.677 | 0 | 120.198 | 42.521 | 1 |
| 2021 | 174.000 | 8.492 | 708 | 70.825 | 0 | 123.471 | 52.646 | 1 |
| 2020 | 145.564 | 21.170 | 1.764 | 231.567 | 0 | 275.721 | 44.154 | 4 |
| 2019 | 112.384 | 26.773 | 2.231 | 52.131 | 0 | 75.115 | 22.984 | 2 |
| 2018 | 16.443 | 0 | 0 | 10.747 | 0 | 6.958 | -3.789 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.93%
Lichiditate curentă
4.39
Viteza rotație active
2.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54.93%
Profit net per salariat
50.990 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.96% | 2.31% | 0% | 4.88% | 14.54% | 23.82% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.98% | 5.01% | 0% | 5.76% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 54.93% | 3.76% | 0% | 16.13% | 47.95% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 50.990 Lei | 1.606 Lei | 0 Lei | 8.492 Lei | 5.293 Lei | 13.387 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
152.98 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.36 | 0.92 | 0.36 | 1.41 | 0.53 | 1.5 | 2.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.92 | 0.43 | 1.41 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 152.98 zile | 0.17 zile | 164.64 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 283.897 Lei | 69.640 Lei | 43.425 Lei | 174.000 Lei | 36.391 Lei | 56.192 Lei | 16.443 Lei |
Lichiditate curentă
4.39
Lichiditate imediată
4.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.39 | 2.28 | 1.55 | 1.74 | 1.19 | 1.44 | 0.65 |
| Lichiditate imediată | 4.39 | 0 | 0.25 | 0 | 1.19 | 1.44 | 0.65 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro