Companie
Detalii identificare
Nume firmăCROM TURCUAZ S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39279467 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001737126
EUIDROONRC.J2018001737126
Data înființării03.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
AdresaDorobanţilor nr. 76, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
44.300
Profit (Lei)
-92.122
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44.300 | -92.122 | -7.677 | 10.806 | 119.797 | 163.163 | 272.154 | 1 |
| 2023 | 405.528 | 293.504 | 24.459 | 30.924 | 104.354 | 290.846 | 364.276 | 1 |
| 2022 | 6.300 | -180.412 | -15.034 | 259.844 | 126.228 | 204.388 | 70.772 | 1 |
| 2021 | 106.400 | 38.457 | 3.205 | 17.665 | 143.312 | 125.537 | 251.184 | 1 |
| 2020 | 160.650 | 98.648 | 8.221 | 51.307 | 155.954 | 108.080 | 212.727 | 1 |
| 2019 | 134.270 | 66.623 | 5.552 | 172.489 | 166.562 | 120.006 | 114.079 | 1 |
| 2018 | 27.900 | 456 | 38 | 158.226 | 186.157 | 19.525 | 47.456 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-207.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-33.85%
Lichiditate curentă
15.1
Viteza rotație active
0.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-207.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-33.85%
Profit net per salariat
-92.122 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -207.95% | 72.38% | -2863.68% | 36.14% | 61.41% | 49.62% | 1.63% |
| Marjă profit brut | 0% | 73.39% | 0% | 37.14% | 62.41% | 50.93% | 4.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -33.85% | 80.57% | -254.92% | 15.31% | 46.37% | 58.4% | 0.96% |
| Profit net per salariat | -92.122 Lei | 293.504 Lei | -180.412 Lei | 38.457 Lei | 98.648 Lei | 66.623 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.16
Viteza rotație stocuri
8.05
Durata medie încasare creanțe
177.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.16 | 1.03 | 0.02 | 0.4 | 0.61 | 0.47 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 8.05 | 73.73 | 0 | 190.68 | 287.9 | 0 | 132.23 |
| Durata medie încasare creanțe | 177.76 zile | 22.43 zile | 7957.17 zile | 346.71 zile | 53.53 zile | 159.16 zile | 14.57 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 44.300 Lei | 405.528 Lei | 6.300 Lei | 106.400 Lei | 160.650 Lei | 134.270 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
15.1
Lichiditate imediată
14.59
Pondere active imobilizate
42.34%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.1 | 9.41 | 0.79 | 7.11 | 2.11 | 0.7 | 0.12 |
| Lichiditate imediată | 14.59 | 9.23 | 0.79 | 7.07 | 2.1 | 0.7 | 0.12 |
| Pondere active imobilizate | 42.34% | 26.41% | 38.18% | 53.31% | 59.07% | 58.12% | 90.51% |
| Pondere active circulante | 57.66% | 73.59% | 61.82% | 46.69% | 40.93% | 41.88% | 9.49% |
©Firme.ro