Companie
Detalii identificare
Nume firmăDINUMAR CONTEXPERT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39294815 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/934/2018
EUIDROONRC.J29/934/2018
Data înființării07.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFilipeştii De Pădure nr. 959A, Filipeştii De Pădure, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
45.150
Profit (Lei)
-2.993
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.150 | -2.993 | -249 | 17.899 | 6.146 | 13.182 | 24.442 | 0 |
| 2023 | 43.000 | 11.447 | 954 | 1.256 | 11.013 | 26.190 | 58.960 | 0 |
| 2022 | 43.750 | 24.951 | 2.079 | 2.450 | 15.880 | 29.020 | 65.463 | 0 |
| 2021 | 37.500 | 1.167 | 97 | 1.263 | 10.365 | 38.397 | 70.512 | 1 |
| 2020 | 40.250 | 21.877 | 1.823 | 1.356 | 1.096 | 80.131 | 79.871 | 1 |
| 2019 | 32.050 | 6.678 | 557 | 841 | 2.037 | 56.798 | 57.994 | 0 |
| 2018 | 63.000 | 51.116 | 4.260 | 1.320 | 0 | 52.636 | 51.316 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.25%
Lichiditate curentă
0.74
Viteza rotație active
2.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.25%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.63% | 26.62% | 57.03% | 3.11% | 54.35% | 20.84% | 81.14% |
| Marjă profit brut | 0% | 33.93% | 59.88% | 5.75% | 57.12% | 23.84% | 84.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12.25% | 19.41% | 38.11% | 1.66% | 27.39% | 11.51% | 99.61% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 1.167 Lei | 21.877 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.34
Viteza rotație stocuri
25.52
Durata medie încasare creanțe
75.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.34 | 1.16 | 0.97 | 0.77 | 0.5 | 0.54 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 25.52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 75.95 zile | 104.86 zile | 99.15 zile | 83.66 zile | 68.15 zile | 50.11 zile | 10.43 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 37.500 Lei | 40.250 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.74
Lichiditate imediată
0.64
Pondere active imobilizate
31.8%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.74 | 20.85 | 11.84 | 30.4 | 59.09 | 67.54 | 39.88 |
| Lichiditate imediată | 0.64 | 20.85 | 11.84 | 30.4 | 59.09 | 67.54 | 39.88 |
| Pondere active imobilizate | 31.8% | 29.6% | 35.37% | 21.26% | 1.35% | 3.46% | 0% |
| Pondere active circulante | 68.2% | 70.4% | 64.63% | 78.74% | 98.65% | 96.54% | 100% |
©Firme.ro