Companie
Detalii identificare
Nume firmăEUROBUILDING REAL ESTATE S.R.L.
Cod unic de înregistrare39300151 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018006196401
EUIDROONRC.J2018006196401
Data înființării08.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaTeliţa nr. 6, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
10.234
Profit (Lei)
-42.790
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.234 | -42.790 | -3.566 | 12.618 | 0 | 118.826 | 106.208 | 1 |
| 2023 | 28.994 | 0 | 0 | 13.251 | 0 | 162.249 | 148.998 | 1 |
| 2022 | 89.902 | 43.735 | 3.645 | 11.476 | 0 | 176.642 | 165.166 | 1 |
| 2021 | 50.737 | 4.459 | 372 | 38.665 | 0 | 160.096 | 121.431 | 1 |
| 2020 | 86.395 | 23.419 | 1.952 | 23.899 | 0 | 140.870 | 116.971 | 1 |
| 2019 | 10.977 | 568 | 47 | 5.038 | 0 | 98.591 | 93.553 | 1 |
| 2018 | 100.896 | 92.735 | 7.728 | 4.705 | 55 | 97.635 | 92.985 | 1 |
Marja profit net
-418.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-40.29%
Lichiditate curentă
9.42
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-418.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-40.29%
Profit net per salariat
-42.790 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -418.12% | 0% | 48.65% | 8.79% | 27.11% | 5.17% | 91.91% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -40.29% | 0% | 26.48% | 3.67% | 20.02% | 0.61% | 99.73% |
| Profit net per salariat | -42.790 Lei | 0 Lei | 43.735 Lei | 4.459 Lei | 23.419 Lei | 568 Lei | 92.735 Lei |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3995.92 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.18 | 0.51 | 0.32 | 0.61 | 0.11 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3995.92 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 10.234 Lei | 28.994 Lei | 89.902 Lei | 50.737 Lei | 86.395 Lei | 10.977 Lei | 100.896 Lei |
Lichiditate curentă
9.42
Lichiditate imediată