Companie
Detalii identificare
Nume firmăDSD EXPERT SERVICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare39307346 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/1163/2018
EUIDROONRC.J39/1163/2018
Data înființării08.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSlt. Dumitru Tănăsescu nr. 7, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
105.400
Profit (Lei)
24.708
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.400 | 24.708 | 2.059 | 11.337 | 4.000 | 92.481 | 85.144 | 0 |
| 2024 | 185.500 | 68.936 | 5.745 | 0 | 10.000 | 50.436 | 60.436 | 0 |
| 2023 | 5.000 | 4.200 | 350 | 17.140 | 0 | 8.640 | -8.500 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 16.340 | 0 | 3.640 | -12.700 | 0 |
| 2021 | 97.770 | 0 | 0 | 16.340 | 0 | 3.640 | -12.700 | 1 |
| 2020 | 3.150 | 0 | 0 | 1.837 | 0 | 86 | -1.751 | 0 |
| 2019 | 0 | -584 | -49 | 0 | 0 | 2.836 | 2.836 | 0 |
| 2018 | 6.000 | 3.220 | 268 | 90 | 51 | 3.459 | 3.420 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.02%
Lichiditate curentă
8.16
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.02%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.44% | 37.16% | 84% | 0% | 0% | 0% | 0% | 53.67% |
| Marjă profit brut | 27.91% | 44.26% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 56.67% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.02% | 100% | -49.41% | 0% | 0% | 0% | -20.59% | 94.15% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
319.63 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 3.07 | 0.58 | 0 | 26.86 | 36.63 | 0 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 319.63 zile | 97.65 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 97.770 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
8.16
Lichiditate imediată
8.16
Pondere active imobilizate
4.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.16 | 0 | 0.5 | 0.22 | 0.22 | 0.05 | 0 | 38.43 |
| Lichiditate imediată | 8.16 | 0 | 0.5 | 0.22 | 0.22 | 0.05 | 0 | 38.43 |
| Pondere active imobilizate | 4.15% | 16.55% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.45% |
| Pondere active circulante | 95.85% | 83.45% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 98.55% |
©Firme.ro