Companie
Detalii identificare
Nume firmăDOMENIUL CHICIORA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39311762 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1550/2018
EUIDROONRC.J35/1550/2018
Data înființării09.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
121
Această clasă include:
-cultivarea viţei de vie pentru struguri de vin şi struguri de masă Acestă clasă exclude: -fabricarea vinului,
1102
-cultivarea viţei de vie pentru struguri de vin şi struguri de masă Acestă clasă exclude: -fabricarea vinului,
1102
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea strugurilor
Informații de contact
AdresaOituz nr. 5, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
125.175
Profit (Lei)
-379.043
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.175 | -379.043 | -31.587 | 6.013.587 | 5.533.919 | 241.529 | -238.139 | 1 |
| 2023 | 406.229 | 7.059 | 588 | 6.115.903 | 5.540.277 | 716.530 | 140.904 | 1 |
| 2022 | 600.834 | 3.735 | 311 | 6.200.482 | 6.027.395 | 306.932 | 133.845 | 3 |
| 2021 | 633.506 | 4.440 | 370 | 6.160.124 | 5.720.612 | 569.622 | 130.110 | 4 |
| 2020 | 664.368 | 1.430.982 | 119.249 | 6.282.088 | 5.697.176 | 710.581 | 125.669 | 4 |
| 2019 | 227.007 | 0 | 0 | 7.211.046 | 5.817.188 | 88.378 | -1.305.480 | 3 |
| 2018 | 241.998 | 0 | 0 | 6.028.474 | 5.210.941 | 352.956 | -464.577 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-302.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-302.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-379.043 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -302.81% | 1.74% | 0.62% | 0.7% | 215.39% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 5.01% | 2.79% | 3.41% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -379.043 Lei | 7.059 Lei | 1.245 Lei | 1.110 Lei | 357.746 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
1.11
Durata medie încasare creanțe
231.38 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.06 | 0.09 | 0.1 | 0.1 | 0.04 | 0.04 |
| Viteza rotație stocuri | 1.11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 231.38 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 125.175 Lei | 406.229 Lei | 200.278 Lei | 158.377 Lei | 166.092 Lei | 75.669 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
95.82%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 0.12 | 0.05 | 0.09 | 0.11 | 0.01 | 0.06 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.12 | 0.05 | 0.09 | 0.11 | 0.01 | 0.06 |
| Pondere active imobilizate | 95.82% | 88.55% | 95.15% | 90.94% | 88.91% | 98.5% | 93.66% |
| Pondere active circulante | 4.18% | 11.45% | 4.85% | 9.06% | 11.09% | 1.5% | 6.34% |
©Firme.ro