Companie
Detalii identificare
Nume firmăTUFFY STYLE BEAUTY SALON S.R.L.
Cod unic de înregistrare39319774 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018006394401
EUIDROONRC.J2018006394401
Data înființării10.05.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaInt. București - Măgurele nr. 62, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
266.668
Profit (Lei)
-10.366
Număr angajați
4
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 266.668 | -10.366 | -864 | 446.580 | 402.610 | 51.779 | 7.809 | 4 |
| 2023 | 231.854 | 0 | 0 | 400.313 | 365.711 | 52.777 | 18.175 | 4 |
| 2022 | 217.456 | 34.830 | 2.903 | 412.812 | 389.527 | 58.779 | 35.494 | 3 |
| 2021 | 158.969 | 0 | 0 | 92.614 | 79.257 | 8.310 | -5.047 | 3 |
| 2020 | 129.577 | 12.355 | 1.030 | 5.069 | 0 | 21.500 | 16.431 | 2 |
| 2019 | 170.271 | 15.495 | 1.291 | 7.169 | 0 | 11.167 | 4.075 | 3 |
| 2018 | 63.324 | 0 | 0 | 14.819 | 0 | 3.399 | -11.420 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-132.74%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-132.74%
Profit net per salariat
-2.592 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.89% | 0% | 16.02% | 0% | 9.53% | 9.1% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -132.74% | 0% | 98.13% | 0% | 75.19% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -2.592 Lei | 0 Lei | 11.610 Lei | 0 Lei | 6.178 Lei | 5.165 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
55.15
Durata medie încasare creanțe
11.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.59 | 0.55 | 0.49 | 1.82 | 6.03 | 15.25 | 18.63 |
| Viteza rotație stocuri | 55.15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 66.667 Lei | 57.964 Lei | 72.485 Lei | 52.990 Lei | 64.789 Lei | 56.757 Lei | 31.662 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
88.6%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.13 | 0.14 | 0.09 | 4.24 | 1.56 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0.13 | 0.14 | 0.09 | 4.24 | 1.56 | 0.23 |
| Pondere active imobilizate | 88.6% | 87.39% | 86.89% | 90.51% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 11.4% | 12.61% | 13.11% | 9.49% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro