Companie
Detalii identificare
Nume firmăFRUCTE IONEŞTI S.R.L.
Cod unic de înregistrare39380851 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/401/2018
EUIDROONRC.J38/401/2018
Data înființării22.05.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
125
Această clasă include:
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi
Informații de contact
AdresaIoneşti nr. 19, Ioneşti, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
7.793
Profit (Lei)
-31.282
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.793 | -31.282 | -2.607 | 101.336 | 54.449 | 5.953 | -40.934 | 1 |
| 2023 | 17.368 | 0 | 0 | 102.661 | 54.449 | 38.560 | -9.652 | 1 |
| 2022 | 18.809 | 5.433 | 453 | 55.922 | 36.049 | 27.298 | 7.425 | 1 |
| 2021 | 31.592 | 19.903 | 1.659 | 83.086 | 39.043 | 46.035 | 1.992 | 1 |
| 2020 | 12.271 | 14.273 | 1.189 | 80.369 | 41.943 | 20.515 | -17.911 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 64.617 | 37.575 | 592 | -26.450 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 4.600 | 0 | 148 | -4.452 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-401.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.42%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-401.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.42%
Profit net per salariat
-31.282 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -401.41% | 0% | 28.89% | 63% | 116.31% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 31.89% | 66% | 119.33% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.42% | 0% | 73.17% | 100% | -79.69% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -31.282 Lei | 0 Lei | 5.433 Lei | 19.903 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.19 | 0.3 | 0.37 | 0.2 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.81 | 0.92 | 1.57 | 0.62 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 5.32 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 7.793 Lei | 17.368 Lei | 18.809 Lei | 31.592 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
90.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.38 | 0.49 | 0.55 | 0.26 | 0.01 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.17 | 0.12 | 0.31 | 0.01 | 0.01 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 90.14% | 58.54% | 56.91% | 45.89% | 67.15% | 98.45% | 0% |
| Pondere active circulante | 9.86% | 41.46% | 43.09% | 54.11% | 32.85% | 1.55% | 100% |
©Firme.ro