Companie
Detalii identificare
Nume firmăMALMA DESPĂGUBIRI S.R.L.
Cod unic de înregistrare39399455 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/428/2018
EUIDROONRC.J39/428/2018
Data înființării24.05.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaCalea Odobeşti nr. 309, Cîmpineanca, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
124.811
Profit (Lei)
65.172
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124.811 | 65.172 | 5.431 | 55.163 | 6.015 | 103.213 | 54.258 | 1 |
| 2024 | 19.320 | -20.120 | -1.677 | 41.137 | 11.074 | 17.047 | -10.915 | 1 |
| 2023 | 58.844 | 1.534 | 128 | 58.860 | 12.433 | 145.558 | 101.229 | 1 |
| 2022 | 243.017 | 210.183 | 17.515 | 24.289 | 2.103 | 207.571 | 187.196 | 1 |
| 2021 | 52.413 | 2.105 | 175 | 32.998 | 877 | 7.459 | -22.987 | 1 |
| 2020 | 29.575 | 0 | 0 | 39.462 | 562 | 12.927 | -25.092 | 2 |
| 2019 | 131.772 | 54.657 | 4.555 | 2.312 | 2.033 | 45.386 | 45.746 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 11.120 | 333 | 1.876 | -8.911 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.87
Viteza rotație active
1.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
65.172 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.22% | -104.14% | 2.61% | 86.49% | 4.02% | 0% | 41.48% | 0% |
| Marjă profit brut | 53.2% | 0% | 3.03% | 88.15% | 5.02% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 1.52% | 100% | -9.16% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 65.172 Lei | -20.120 Lei | 1.534 Lei | 210.183 Lei | 2.105 Lei | 0 Lei | 54.657 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
297.88
Durata medie încasare creanțe
299.64 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.14 | 0.69 | 0.37 | 1.16 | 6.29 | 2.19 | 2.78 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 297.88 | 25.86 | 56.47 | 499.01 | 224.95 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 299.64 zile | 195.04 zile | 876.61 zile | 305.21 zile | 23.25 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 124.811 Lei | 19.320 Lei | 58.844 Lei | 243.017 Lei | 52.413 Lei | 14.788 Lei | 131.772 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.87
Lichiditate imediată
1.86
Pondere active imobilizate
5.51%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.87 | 0.41 | 2.47 | 8.55 | 0.23 | 0.33 | 19.63 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 1.86 | 0.4 | 2.46 | 8.53 | 0.22 | 0.33 | 19.63 | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 5.51% | 39.38% | 7.87% | 1% | 10.52% | 4.17% | 4.29% | 15.07% |
| Pondere active circulante | 94.49% | 60.62% | 92.13% | 99% | 89.48% | 95.83% | 95.71% | 84.93% |
©Firme.ro