Companie
Detalii identificare
Nume firmăCEZAR MAGIC PRODUCTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare39466635 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018008178403
EUIDROONRC.J2018008178403
Data înființării11.06.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaGhencea nr. 320G, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
61.707
Profit (Lei)
17.939
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.707 | 17.939 | 1.495 | 146.335 | 38.561 | 101.872 | -4.684 | 1 |
| 2023 | 76.678 | 0 | 0 | 117.468 | 38.561 | 76.377 | -22.624 | 1 |
| 2022 | 185.341 | 0 | 0 | 159.625 | 61.032 | 93.884 | -3.468 | 2 |
| 2021 | 187.611 | 0 | 0 | 118.804 | 99.112 | 97.803 | 80.522 | 2 |
| 2020 | 214.742 | 121.615 | 10.135 | 100.454 | 83.700 | 174.985 | 158.231 | 1 |
| 2019 | 153.886 | 46.965 | 3.914 | 11.945 | 945 | 47.616 | 36.616 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 13.219 | 1.806 | 1.064 | -10.349 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-382.98%
Lichiditate curentă
0.7
Viteza rotație active
0.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-382.98%
Profit net per salariat
17.939 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.07% | 0% | 0% | 0% | 56.63% | 30.52% | 0% |
| Marjă profit brut | 40.17% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -382.98% | 0% | 0% | 0% | 76.86% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 17.939 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 121.615 Lei | 46.965 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.44
Viteza rotație stocuri
2.74
Durata medie încasare creanțe
455.59 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.44 | 0.67 | 1.2 | 0.95 | 0.83 | 3.17 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.74 | 3.4 | 6.3 | 9.49 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 455.59 zile | 220.71 zile | 81.02 zile | 73.88 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 61.707 Lei | 76.678 Lei | 92.671 Lei | 93.806 Lei | 214.742 Lei | 153.886 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.7
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
27.46%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.7 | 0.65 | 0.59 | 0.82 | 1.74 | 3.99 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 0.46 | 0.4 | 0.66 | 1.74 | 3.99 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 27.46% | 33.55% | 39.4% | 50.33% | 32.36% | 1.95% | 62.93% |
| Pondere active circulante | 72.54% | 66.45% | 60.6% | 49.67% | 67.64% | 98.05% | 37.07% |
©Firme.ro