Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOLDO MULTI CENTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare39470385 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018002494127
EUIDROONRC.J2018002494127
Data înființării11.06.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaTazlău nr. 1, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.469
Profit (Lei)
888
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.469 | 888 | 74 | 4.177 | 2.133 | 5.305 | 1.128 | 1 |
| 2023 | 60.264 | 7.849 | 654 | 803 | 3.733 | 8.892 | 8.089 | 0 |
| 2022 | 36.108 | 4.472 | 373 | 569 | 6.324 | 4.289 | 4.712 | 0 |
| 2021 | 49.954 | 19.591 | 1.633 | 992 | 2.182 | 18.641 | 19.831 | 0 |
| 2020 | 40.725 | 12.127 | 1.011 | 427 | 3.372 | 9.422 | 12.367 | 0 |
| 2019 | 29.310 | 18.652 | 1.554 | 776 | 0 | 19.668 | 18.892 | 0 |
| 2018 | 24.100 | 8.172 | 681 | 760 | 0 | 9.132 | 8.372 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.72%
Lichiditate curentă
1.27
Viteza rotație active
4.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.72%
Profit net per salariat
888 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.58% | 13.02% | 12.39% | 39.22% | 29.78% | 63.64% | 33.91% |
| Marjă profit brut | 4.26% | 16.55% | 15.43% | 42.22% | 32.51% | 66.64% | 36.78% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 78.72% | 97.03% | 94.91% | 98.79% | 98.06% | 98.73% | 97.61% |
| Profit net per salariat | 888 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.63 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.63 | 4.77 | 3.4 | 2.4 | 3.18 | 1.49 | 2.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.63 zile | 0.07 zile | 0.12 zile | 0.95 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 34.469 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.27
Lichiditate imediată
1.27
Pondere active imobilizate
28.68%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.27 | 11.07 | 7.54 | 18.79 | 22.07 | 25.35 | 12.02 |
| Lichiditate imediată | 1.27 | 11.07 | 7.54 | 18.79 | 22.07 | 25.35 | 12.02 |
| Pondere active imobilizate | 28.68% | 29.57% | 59.59% | 10.48% | 26.36% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 71.32% | 70.43% | 40.41% | 89.52% | 73.64% | 100% | 100% |
©Firme.ro