Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOGYAN CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39502398 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/1473/2018
EUIDROONRC.J5/1473/2018
Data înființării18.06.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCeica nr. 234, Ceica, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
477.197
Profit (Lei)
854
Număr angajați
5
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 477.197 | 854 | 71 | 202.592 | 0 | 185.085 | -16.697 | 5 |
| 2024 | 294.586 | -23.609 | -1.967 | 53.635 | 1.667 | 34.229 | -17.551 | 5 |
| 2023 | 285.270 | 0 | 0 | 35.309 | 3.667 | 37.591 | 6.057 | 5 |
| 2022 | 207.874 | 34.273 | 2.856 | 15.821 | 5.667 | 45.222 | 35.158 | 4 |
| 2021 | 196.455 | 10.470 | 873 | 12.512 | 7.667 | 24.617 | 19.831 | 5 |
| 2020 | 231.100 | 8.660 | 722 | 18.599 | 0 | 27.748 | 9.361 | 6 |
| 2019 | 107.588 | 800 | 67 | 17.841 | 0 | 18.542 | 701 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.11%
Lichiditate curentă
0.91
Viteza rotație active
2.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.11%
Profit net per salariat
171 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.18% | -8.01% | 0% | 16.49% | 5.33% | 3.75% | 0.74% |
| Marjă profit brut | 2.17% | 0% | 0% | 17.44% | 6.21% | 4.68% | 1.74% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.11% | 100% | 0% | 97.48% | 52.8% | 92.51% | 100% |
| Profit net per salariat | 171 Lei | -4.722 Lei | 0 Lei | 8.568 Lei | 2.094 Lei | 1.443 Lei | 267 Lei |
Viteza rotație active
2.58
Viteza rotație stocuri
15906.57
Durata medie încasare creanțe
119.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.58 | 8.21 | 6.91 | 4.08 | 6.09 | 8.33 | 5.8 |
| Viteza rotație stocuri | 15906.57 | 2539.53 | 2459.22 | 1792.02 | 1693.58 | 1992.24 | 927.48 |
| Durata medie încasare creanțe | 119.08 zile | 5.76 zile | 3.71 zile | 0 zile | 1.28 zile | 5.43 zile | 3.58 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 95.439 Lei | 58.917 Lei | 57.054 Lei | 51.969 Lei | 39.291 Lei | 38.517 Lei | 35.863 Lei |
Lichiditate curentă
0.91
Lichiditate imediată
0.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.91 | 0.64 | 1.06 | 2.86 | 1.97 | 1.49 | 1.04 |
| Lichiditate imediată | 0.91 | 0.64 | 1.06 | 2.85 | 1.96 | 1.49 | 1.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 4.64% | 8.89% | 11.14% | 23.75% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 95.36% | 91.11% | 88.86% | 76.25% | 100% | 100% |
©Firme.ro