Companie
Detalii identificare
Nume firmăBRAVA EVE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39598784 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/364/2018
EUIDROONRC.J21/364/2018
Data înființării09.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4939
Această clasă include:
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
-alte transporturi terestre de călători: -servicii de transport cu autobuze de mare distanţă, pe bază de grafic -curse charter, excursii şi alte servicii ocazionale de transport cu autocare -transporturi de pasageri la aeroport cu trenuri navetă -operarea telefericelor, funicularelor, a tele-ski-urilor şi telecabinelor, dacă nu fac parte din sisteme de tranzit urbane sau suburbane
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de transport cu autobuze şcolare precum şi autobuze pentru transportul angajaţilor -transportul de pasageri cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul cu ambulanţa,
8690
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateAlte transporturi terestre de calatori n.c.a
Informații de contact
AdresaUrziceni nr. 27, Fierbinţii De Sus, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.931.932
Profit (Lei)
523.157
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.931.932 | 523.157 | 43.596 | 735.851 | 1.096.115 | 424.836 | 785.100 | 3 |
| 2024 | 1.653.104 | 399.773 | 33.314 | 244.847 | 205.823 | 700.740 | 661.716 | 3 |
| 2023 | 1.111.279 | 234.376 | 19.531 | 88.712 | 24.168 | 326.488 | 261.944 | 2 |
| 2022 | 169.841 | 27.328 | 2.277 | 32.130 | 4.474 | 55.224 | 27.568 | 1 |
| 2021 | 31.116 | 16.063 | 1.339 | 6.902 | 2.450 | 12.595 | 8.143 | 0 |
| 2019 | 22.200 | 3.178 | 265 | 8.264 | 5.134 | 6.518 | 3.388 | 1 |
| 2018 | 9.766 | 3.063 | 255 | 3.076 | 330 | 6.009 | 3.263 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.64%
Lichiditate curentă
0.58
Viteza rotație active
1.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.64%
Profit net per salariat
174.386 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.84% | 24.18% | 21.09% | 16.09% | 51.62% | 14.32% | 31.36% |
| Marjă profit brut | 21.4% | 26.52% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.64% | 60.41% | 89.48% | 99.13% | 100% | 93.8% | 93.87% |
| Profit net per salariat | 174.386 Lei | 133.258 Lei | 117.188 Lei | 27.328 Lei | n/a | 3.178 Lei | 3.063 Lei |
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
2712.24
Durata medie încasare creanțe
38.03 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.93 | 1.82 | 3.17 | 2.85 | 2.07 | 1.91 | 1.54 |
| Viteza rotație stocuri | 2712.24 | 1529.24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 38.03 zile | 61.9 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 977.311 Lei | 551.035 Lei | 555.640 Lei | 169.841 Lei | n/a | 22.200 Lei | 9.766 Lei |
Lichiditate curentă
0.58
Lichiditate imediată
0.58
Pondere active imobilizate
72.07%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.58 | 2.86 | 3.68 | 1.72 | 1.82 | 0.79 | 1.95 |
| Lichiditate imediată | 0.58 | 2.86 | 3.68 | 1.72 | 1.82 | 0.79 | 1.95 |
| Pondere active imobilizate | 72.07% | 22.7% | 6.89% | 7.49% | 16.28% | 44.06% | 5.21% |
| Pondere active circulante | 27.93% | 77.3% | 93.11% | 92.51% | 83.72% | 55.94% | 94.79% |
©Firme.ro