Companie
Detalii identificare
Nume firmăFOPREA TANSOFT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39625951 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/376/2018
EUIDROONRC.J21/376/2018
Data înființării16.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaBocan nr. 3, Munteni-Buzău, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
211.070
Profit (Lei)
43.463
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 211.070 | 43.463 | 3.622 | 77.750 | 3.512 | 113.129 | 43.703 | 1 |
| 2023 | 96.855 | 0 | 0 | 42.290 | 0 | 86.805 | 49.164 | 1 |
| 2022 | 255.498 | 57.291 | 4.774 | 53.767 | 0 | 118.707 | 65.340 | 1 |
| 2021 | 228.108 | 21.007 | 1.751 | 92.191 | 5.665 | 124.104 | 38.049 | 2 |
| 2020 | 177.579 | 0 | 0 | 104.676 | 15.167 | 106.010 | 17.042 | 3 |
| 2019 | 221.014 | 4.699 | 392 | 75.004 | 12.480 | 104.400 | 23.955 | 3 |
| 2018 | 66.390 | 19.056 | 1.588 | 51.310 | 4.328 | 65.104 | 19.256 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.45%
Lichiditate curentă
1.46
Viteza rotație active
1.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.45%
Profit net per salariat
43.463 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.59% | 0% | 22.42% | 9.21% | 0% | 2.13% | 28.7% |
| Marjă profit brut | 24.28% | 0% | 23.4% | 10.21% | 0% | 3.14% | 29.7% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.45% | 0% | 87.68% | 55.21% | 0% | 19.62% | 98.96% |
| Profit net per salariat | 43.463 Lei | 0 Lei | 57.291 Lei | 10.504 Lei | 0 Lei | 1.566 Lei | 19.056 Lei |
Viteza rotație active
1.81
Viteza rotație stocuri
403.58
Durata medie încasare creanțe
171.88 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.81 | 1.12 | 2.15 | 1.76 | 1.47 | 1.89 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 403.58 | 30.01 | 112.55 | 244.49 | 219.5 | 715.26 | 104.06 |
| Durata medie încasare creanțe | 171.88 zile | 183.64 zile | 64.26 zile | 117.78 zile | 131.25 zile | 103.85 zile | 340.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 211.070 Lei | 96.855 Lei | 255.498 Lei | 114.054 Lei | 59.193 Lei | 73.671 Lei | 66.390 Lei |
Lichiditate curentă
1.46
Lichiditate imediată
1.45
Pondere active imobilizate
3.01%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.46 | 2.05 | 2.21 | 1.35 | 1.01 | 1.39 | 1.27 |
| Lichiditate imediată | 1.45 | 1.98 | 2.17 | 1.34 | 1.01 | 1.39 | 1.26 |
| Pondere active imobilizate | 3.01% | 0% | 0% | 4.37% | 12.52% | 10.68% | 6.23% |
| Pondere active circulante | 96.99% | 100% | 100% | 95.63% | 87.48% | 89.32% | 93.77% |
©Firme.ro