Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAD EVER CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39627685 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10141/2018
EUIDROONRC.J40/10141/2018
Data înființării16.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaFizicienilor nr. 5-7, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
401.828
Profit (Lei)
225.959
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 401.828 | 225.959 | 18.830 | 6.208 | 3.962 | 228.445 | 226.199 | 1 |
| 2023 | 793.355 | 681.209 | 56.767 | 25.390 | 2.324 | 704.457 | 681.449 | 1 |
| 2022 | 660.073 | 568.790 | 47.399 | 34.906 | 4.669 | 599.267 | 569.030 | 1 |
| 2021 | 595.541 | 512.858 | 42.738 | 32.531 | 4.874 | 540.755 | 513.098 | 0 |
| 2020 | 476.807 | 420.963 | 35.080 | 32.355 | 3.025 | 510.297 | 480.967 | 0 |
| 2019 | 440.983 | 356.926 | 29.744 | 8.750 | 0 | 365.876 | 357.126 | 0 |
| 2018 | 83.650 | 78.141 | 6.512 | 2.510 | 0 | 80.851 | 78.341 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
36.8
Viteza rotație active
1.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
225.959 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.23% | 85.86% | 86.17% | 86.12% | 88.29% | 80.94% | 93.41% |
| Marjă profit brut | 58.01% | 86.84% | 87.66% | 89.06% | 91.08% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.96% | 99.96% | 99.95% | 87.52% | 99.94% | 99.74% |
| Profit net per salariat | 225.959 Lei | 681.209 Lei | 568.790 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.73
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
168.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.73 | 1.12 | 1.09 | 1.09 | 0.93 | 1.21 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 786.74 | 0 | 49.07 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 168.04 zile | 273.61 zile | 10.55 zile | 10.88 zile | 7.66 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 401.828 Lei | 793.355 Lei | 660.073 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
36.8
Lichiditate imediată
36.8
Pondere active imobilizate
1.7%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 36.8 | 27.75 | 17.17 | 16.62 | 15.77 | 41.81 | 32.21 |
| Lichiditate imediată | 36.8 | 27.75 | 17.14 | 16.62 | 15.47 | 41.81 | 32.21 |
| Pondere active imobilizate | 1.7% | 0.33% | 0.77% | 0.89% | 0.59% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.3% | 99.67% | 99.23% | 99.11% | 99.41% | 100% | 100% |
©Firme.ro