Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIZ SOUND SISTEMS S.R.L.
Cod unic de înregistrare39687466 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3379/2018
EUIDROONRC.J12/3379/2018
Data înființării30.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5229
Această clasă include:
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateAlte activitati anexe transporturilor
Informații de contact
AdresaLazăr Gheorghe nr. 7, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.460
Profit (Lei)
4.290
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.460 | 4.290 | 358 | 30.868 | 42.447 | 20.700 | 32.279 | 0 |
| 2023 | 42.740 | 8.420 | 702 | 32.016 | 45.218 | 17.147 | 27.989 | 0 |
| 2022 | 54.560 | 35.778 | 2.982 | 60.107 | 64.378 | 36.547 | 36.018 | 0 |
| 2021 | 38.082 | 15.928 | 1.327 | 8.615 | 11.837 | 5.621 | 8.843 | 0 |
| 2020 | 14.110 | 0 | 0 | 11.170 | 16.741 | 954 | 6.525 | 0 |
| 2019 | 65.105 | 28.768 | 2.397 | 1.684 | 9.446 | 20.943 | 29.008 | 0 |
| 2018 | 22.770 | 8.179 | 682 | 868 | 0 | 8.951 | 8.379 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.29%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
0.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.29%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.74% | 19.7% | 65.58% | 41.83% | 0% | 44.19% | 35.92% |
| Marjă profit brut | 9.4% | 22.96% | 68.44% | 44.63% | 0% | 47.19% | 38.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.29% | 30.08% | 99.33% | 100% | 0% | 99.17% | 97.61% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.88
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
9.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.88 | 0.69 | 0.54 | 2.18 | 0.8 | 2.14 | 2.54 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 2822 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9.87 zile | 0 zile | 110.05 zile | 1.16 zile | 0 zile | 83.25 zile | 17.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.67
Pondere active imobilizate
67.22%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.67 | 0.54 | 0.61 | 0.65 | 0.09 | 12.44 | 10.31 |
| Lichiditate imediată | 0.67 | 0.54 | 0.61 | 0.65 | 0.08 | 12.44 | 10.31 |
| Pondere active imobilizate | 67.22% | 72.51% | 63.79% | 67.8% | 94.61% | 31.08% | 0% |
| Pondere active circulante | 32.78% | 27.49% | 36.21% | 32.2% | 5.39% | 68.92% | 100% |
©Firme.ro