Companie
Detalii identificare
Nume firmăDECOTAR QUALITY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39688755 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3386/2018
EUIDROONRC.J12/3386/2018
Data înființării30.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSterca Şuluţiu nr. 26, Turda, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
9.950
Profit (Lei)
-123.478
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.950 | -123.478 | -10.290 | 369.259 | 468.621 | 69.930 | 169.292 | 1 |
| 2023 | 175.312 | 0 | 0 | 399.661 | 376.383 | 98.460 | 75.182 | 2 |
| 2022 | 1.811.951 | 313.858 | 26.155 | 360.469 | 455.342 | 219.185 | 314.058 | 2 |
| 2021 | 549.746 | 211.940 | 17.662 | 1.359.299 | 623.295 | 1.016.122 | 280.118 | 1 |
| 2020 | 113.853 | 68.127 | 5.677 | 1.121.627 | 1.178.461 | 11.344 | 68.178 | 1 |
| 2019 | 0 | -139 | -12 | 0 | 0 | 51 | 51 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1240.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-72.94%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1240.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-72.94%
Profit net per salariat
-123.478 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1240.98% | 0% | 17.32% | 38.55% | 59.84% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 18.3% | 40.86% | 60.84% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -72.94% | 0% | 99.94% | 75.66% | 99.93% | -272.55% |
| Profit net per salariat | -123.478 Lei | 0 Lei | 156.929 Lei | 211.940 Lei | 68.127 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0.69
Durata medie încasare creanțe
1848.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.37 | 2.69 | 0.34 | 0.1 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.69 | 15.67 | 56.76 | 0.68 | 17.23 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1848.07 zile | 138.6 zile | 6.06 zile | 0 zile | 2.16 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 9.950 Lei | 87.656 Lei | 905.976 Lei | 549.746 Lei | 113.853 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
87.02%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.25 | 0.61 | 0.75 | 0.01 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.22 | 0.52 | 0.15 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 87.02% | 79.26% | 67.51% | 38.02% | 99.05% | 0% |
| Pondere active circulante | 12.98% | 20.74% | 32.49% | 61.98% | 0.95% | 100% |
©Firme.ro