Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOTALPROD PLAST CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare39694811 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001183266
EUIDROONRC.J2018001183266
Data înființării31.07.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
AdresaCarpaţi nr. 25, Tîrgu Mureş, Mureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
104.450
Profit (Lei)
31.521
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.450 | 31.521 | 2.627 | 13.823 | 0 | 45.740 | 32.121 | 0 |
| 2024 | 51.342 | 11.013 | 918 | 1.186 | 0 | 12.397 | 11.613 | 0 |
| 2023 | 15.850 | 3.351 | 279 | 512 | 0 | 5.016 | 4.504 | 0 |
| 2022 | 4.770 | 673 | 56 | 473 | 0 | 1.626 | 1.153 | 0 |
| 2021 | 2.930 | 0 | 0 | 488 | 0 | 968 | 480 | 0 |
| 2020 | 12.925 | 3.791 | 316 | 560 | 0 | 4.951 | 4.391 | 0 |
| 2019 | 13.850 | 6.231 | 519 | 510 | 0 | 7.341 | 6.831 | 0 |
| 2018 | 6.240 | 4.481 | 373 | 421 | 330 | 5.072 | 4.981 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.13%
Lichiditate curentă
3.31
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.13%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.18% | 21.45% | 21.14% | 14.11% | 0% | 29.33% | 44.99% | 71.81% |
| Marjă profit brut | 35.8% | 26.76% | 24.47% | 17.04% | 0% | 32.12% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.13% | 94.83% | 74.4% | 58.37% | 0% | 86.34% | 91.22% | 89.96% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
129.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 4.14 | 3.16 | 2.93 | 3.03 | 2.61 | 1.89 | 1.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 129.55 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.31
Lichiditate imediată
3.31
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.31 | 10.45 | 9.8 | 3.44 | 1.98 | 8.84 | 14.39 | 12.05 |
| Lichiditate imediată | 3.31 | 10.45 | 9.8 | 3.44 | 1.98 | 8.84 | 14.39 | 12.05 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.11% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 93.89% |
©Firme.ro